Chciałabyś sprawdzić uczciwość swojego chłopaka i postanowiłaś poderwać go przez internet? W tym wpisie postaramy się przekonać Cię, że to zły pomysł.

W dobie internetu i portali społecznościowych kontrolowanie ukochanego chłopaka jest bardzo proste, a przy tym bardzo kuszące. Możesz bez problemu sprawdzić aktywność swojego ukochanego, a jeśli dodatkowo znasz jego hasło, bądź on zapomniał się wylogować z jakiegoś portalu, możesz sprawdzić z kim i o czym pisał. Innym, popularnym wśród nastolatek, sposobem jest tworzenie fałszywego konta, podszywającego się pod ładną dziewczynę i próba ?poderwania? ukochanego. Czy warto jednak testować w ten sposób ukochanego? W tym wpisie przekonamy Cię, że nie.

Dlaczego nie powinnaś sprawdzać swojego chłopaka?

#1. To nie sprawi, że zaczniesz mu ufać

Załóżmy, że stworzyłaś fikcyjny profil, dodałaś zdjęcia jakiejś ślicznotki, zadbałaś o to by wszystko wyglądało wiarygodnie i zaczęłaś pisać ze swoim ukochanym. On pozostał nieugięty i szybko Cię spławił. Sukces! Ale czy na pewno? Przecież nie napisał, że ma dziewczynę. Może ta dziewczyna ze zdjęć po prostu nie była w jego typie? A może ma już inną na boku i uznał, że nie chce kolejnej kochanki? Pytań i wątpliwości może nasunąć się dużo więcej, a Ty wcale nie poczujesz się usatysfakcjonowana.

#2. To może swydać

Wbrew pozorom nie jest tak łatwo udawać kogoś innego. Wiele szczegółów może Cię zdradzić – styl pisania, znajomość jakiegoś szczegółu z jego życia albo historia Twojej przeglądarki, jeśli zapomnisz ją wyczyścić przed Waszym spotkaniem. Czym to grozi? Chyba możesz się domyślić. Zastanów się co byś poczuła w odwrotnej sytuacji. Złość, rozczarowanie, smutek? Chyba nikt nie lubi być sprawdzany w taki sposób.

#3. To nie jest sposób na rozwiązywanie problemów

Być może od dawna przeczuwasz, że w Waszym związku źle się dzieje. Oddaliliście się od siebie, często się kłócicie, macie dla siebie mniej czasu. Możliwe, że on czuje, że nie jest dla Ciebie tak ważny, jak kiedyś. Nagle pisze do niego miła dziewczyna, która chce go poznać i która interesuje się nim i jego sprawami. Pojawia się propozycja spotkania i choć on nie ma w planach zdrady, dla Ciebie jest to jasny sygnał, że między Wami wszystko skończone. Może lepiej byłoby zacząć od naprawienia Waszej relacji? Zanim to zakończysz, upewnij się, że nic już nie można zrobić.

#4. To nieuczciwe

Sama doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, że takie zachowanie jest złe. Z pewnością nie chciałabyś zostać w taki sposób potraktowana, więc nie rób tego swojemu chłopakowi. Tego typu gierki sprawią, że oboje będziecie cierpieć.

#5. Będziesz mieć wyrzuty sumienia

Jeżeli Twoja intryga się nie powiedzie i on nie da się złapać, to i tak nie będziesz mogła wyznać mu prawdy. Może zrobić Ci się głupio, że w ogóle pomyślałaś o tym, że on mógłby Cię zdradzić, a Ty na dodatek próbowałaś go do tego sprowokować. Poczujesz się jeszcze gorzej, jeśli on sam opowie Ci o tej sytuacji.

#6. On może się domyślić

Jeśli on domyśli się, kto za tym wszystkim stoi, może nie przerwać tej gry, tylko ją kontynuować. Gdy Ty wygarniesz mu wszystko, on powie, że wiedział, kto tak naprawdę do niego pisze. Co wtedy zrobisz? Uwierzysz w jego słowa, czy będziesz się zadręczać? Może to tylko jego sposób obrony? Zamiast się uspokoić, będziesz mieć jeszcze większy mętlik w głowie.

Próba poderwania chłopaka z fałszywego konta może przynieść Ci więcej szkody niż pożytku, dlatego zanim się na to zdecydujesz, dobrze się zastanów, czy ta gra jest warta świeczki.

Polecamy: Błędy chłopaków w relacjach z dziewczynami

dlaczego chłopak nie odpisuje

Źródło zdjęć: Pinterest

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj