co lubią dziewczyny
Źródło: https://pl.pinterest.com/pin/484699978644413536

Sprawdź, co tak naprawdę kręci większość dziewczyn! Ona nie będzie mogła Ci się oprzeć?

Jesteś ciekawy co zrobić, żeby dziewczyny za Tobą szalały? A może zależy Ci konkretnie na jednej i chcesz zwrócić na siebie jej uwagę? Poniżej znajdziesz 6 gestów i zachowań, które sprawią, że zawrócisz jej w głowie.

6 rzeczy, które ją kręcą na maxa!

#1. Twój dotyk

Bez względu na to, czy będzie to przypadkowe muśnięcie, objęcie dziewczyny w pasie, czy może łaskotanie, ona z pewnością będzie zachwycona, kiedy tylko poczuje na sobie Twój dotyk.

#2. Uśmiech

Uśmiech chłopaka sprawia, że większości dziewczyn miękną nogi. Chcesz zrobić na niej wrażenie? Aby to osiągnąć, wcale nie musisz robić wiele – wystarczy, że się uśmiechniesz! Jeśli ona odwzajemni ten gest, to jesteś na dobrej drodze, żeby ją poderwać.

#3. Mrugnięcie okiem

Ten gest spodoba się większości dziewczyn. Połącz go wraz z uśmiechem, a zrobisz na swojej wybrance piorunujące wrażenie. Nie rób tego jednak zbyt często (i nie wobec wielu dziewczyn!), bo możesz zostać posądzonym o bycie lowelasem.

#4. Bycie gentlemanem

Chociaż wiele dziewczyn deklaruje, że jest za równouprawnieniem to jednak miło jest, kiedy to chłopak otwiera przed nami drzwi, a nie odwrotnie 🙂 Co jeszcze możesz zrobić, aby sprawić dziewczynie przyjemność? Podaj jej kurtkę albo pomóż przy niesieniu ciężkiej torby – takie drobne gesty z pewnością zostaną przez nią docenione.

#5. Zdrobnianie jej imienia

Chyba nie ma nic przyjemniejszego niż usłyszeć swoje imię z ust chłopaka. Jeszcze lepiej kiedy to imię zostało zdrobnione albo przekręcone w zabawny sposób.

#6. Komplementy

Każda dziewczyna lubi słyszeć komplementy na swój temat. Trzeba to jednak robić z wyczuciem – niezbyt nachalnie, aby nie zawstydzić dziewczyny i niezbyt często, aby nie wyjść na kłamcę.

Czytaj także: Jak zagadać do dziewczyny? Oto najlepsze sposoby!

co lubią dziewczyny
Źródło: https://pl.pinterest.com/pin/663788432555617637/

4 KOMENTARZE

  1. Ja się z 5 i 6 nie zgadzam. Ogólnie dlatego, że nie lubię swojego imienia. Dużo bardziej lubię nazwisko XD Każdy do mn z nazwiska i po prostu nie nawidzę komplementów xDD jestem po prostu dziwna

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj