Chciałabyś, aby Twój pokój stał się bardziej przytulny? Skorzystaj z naszych porad!

Każda z nas chce, aby jej pokój był miejscem, w które może uciec od całego świata i czuć się swobodnie. To kawałek przestrzeni należący tylko do nas. Chciałabyś, by był jeszcze bardziej przytulny i odzwierciedlający Twoją duszę? Oto kilka sztuczek, które pomogą Ci go urządzić!

1. Poduszki, poduszki, poduszki…

Wygodne i przytulne łóżko, jest znacznie lepsze od tylko wygodnego łóżka. Lubisz budzić się zanurzona w ciepłe koce i poduszki? Ta sztuczka jest dla Ciebie! Co więcej duża ilość ozdobnych, kolorowych poduszek, sprawi że Twój pokój będzie weselszy i bardziej słodki. Możesz też poszukać wzorów z inspirującymi cytatami. Śmiało eksperymentuj z rozmiarami i kształtami poduszek!

2. Fotografie

Wspomnienia zatrzymane na zdjęciach spersonalizują wnętrze. Wywołaj zdjęcia ze swoimi przyjaciółmi, chłopakiem lub z wakacyjnej podróży, opraw je w ramki i ustaw w różnych miejscach swojego pokoju. Jeśli masz na ścianach dużo miejsca, zrób na nich mini galerię. Poukładaj zdjęcia w kreatywny sposób. Tak urządzony pokój na pewno wywoła uśmiech na Twojej twarzy!

3. Moc kolorów

Zastanawiasz się co jest takiego przytulnego w kolorach? Uzupełniając swój pokój o kolorowe dodatki (np. w odcieniu ciepłej czerwieni lub różu), sprawisz że Twój pokój będzie żywy i wesoły. Wybieranie odpowiednich kolorów z pewnością przyniesie ci mnóstwo zabawy i przyjemności!

Ciąg dalszy na kolejnej stronie:

4 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz tutaj swoje imię