Źródło: Pinterest

Zastanawiasz się, czy to co Was łączy to naprawdę miłość? Poniższe sygnały mogą świadczyć o braku głębszego uczucia w Waszym związku.

Czy to aby na pewno jest miłość? A może to tylko przywiązanie, sympatia, zauroczenie albo lęk przed samotnością? Jeżeli poniższe stwierdzenia pokrywają się z Twoim życiem, to znak, że prawdopodobnie nie jesteś zakochana w swoim chłopaku.

6 sygnałów, że to co Was łączy to NIE miłość

#1. Nie czekasz na spotkanie z nim 

Umawiasz się z chłopakiem, ale nie czekasz podekscytowana na moment, kiedy wreszcie się z nim zobaczysz. W tym czasie równie dobrze mogłabyś pójść na kawę lub do kina z koleżankami albo po prostu posiedzieć w domu.

#2. Nie planujesz z nim przyszłości

Być może to jeszcze za wcześnie na snucie planów o ślubie, dzieciach, psie i wspólnym domu, ale jeśli kochasz swojego chłopaka to na pewno takie myśli przyszły Ci do głowy. Wasza wspólna przyszłość to coś, nad czym w ogóle się nie zastanawiasz? Może to jednak nie jest miłość.

#3. Filtrujesz z innymi chłopakami

To normalne, że zwracasz uwagę na innych chłopaków, ale jeśli często zdarza Ci się fantazjować o życiu przy boku kogoś innego, to znak, że w Twoim związku nie wszystko jest w porządku.

10 sposobów na poderwanie chłopaka Twoich marzeń

#4. Twój chłopak Cię denerwuje

Jesteś zażenowana zachowaniem swojego chłopaka, denerwują Cię jego żarty oraz przyzwyczajenia. Nawet nie próbujesz ich zaakceptować, czy porozmawiać o nich z chłopakiem, tylko od razu stajesz się poirytowana. To nie świadczy zbyt dobrze o Waszej relacji.

#5. Jesteś zmęczona tym związkiem

Wasza relacja po prostu już Cię męczy, w ogóle nie okazujesz uczuć swojemu chłopakowi i w zasadzie jest Ci on obojętny. To dość oczywisty znak, że to co do niego czujesz, to nie jest miłość.

#6. Często się kłócicie

Sam fakt, że zdarza Wam się sprzeczać nie oznacza jeszcze, że się nie kochacie. Większe znaczenie ma to, jak wyglądają Wasze kłótnie. Taktujecie siebie jak najgorszych wrogów i żadne z Was nie chce odpuścić, przez co sprzeczki potrafią trwać całe dnie lub nawet tygodnie? Nie tędy droga.

Czytaj także: Jak uświadomić chłopakom, że nie chcesz być w związku?

Źródło zdjęć: Pinterest

10 sposobów na poderwanie chłopaka Twoich marzeń

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj