W tym wpisie znajdziesz 6 sygnałów, które świadczą o tym, że Wasz związek nie ma przyszłości.

Czasami zdarza się, że związek, który początkowo zapowiadał się bardzo dobrze, zaczyna się psuć. Uczucie zaczyna wygasać, a para zamiast ze sobą, żyje jakby obok siebie. Nie każdy dopuszcza do siebie myśl o tym, że to już koniec. Niektórzy potrafią się oszukiwać miesiącami, a nawet latami! W tym wpisie przedstawiamy 6 sygnałów, które świadczą o tym, że Wasz związek nie ma przyszłości.

1. Nudzicie się ze sobą. Czas wolny najchętniej spędzacie w większym gronie, a wizja wspólnego wyjazdu Was przeraża. Przy dłuższym czasie spędzonym razem nie macie o czym rozmawiać, więc po prostu oglądacie telewizję lub przeglądacie fb na swoich telefonach.

2. Często się kłócicie. Choć kłótnie zdarzają się w każdym związku, to nie w każdym wyglądają one tak samo. Jeśli kłócicie się praktycznie o wszystko, jednocześnie raniąc się wzajemnie i ,,walcząc” o przewagę nad drugą osobą, to ten związek raczej nie ma przyszłości.

3. Wolicie spędzać czas osobno. Kiedy jesteście razem, to wolicie spotykać się w większym gronie, ale tak naprawdę to każde z Was woli spędzać czas wolny w inny sposób i najlepiej osobno. To jasny sygnał, że Wasz związek nie ma przyszłości.

4. Oglądacie się za innymi. On co chwilę zerka na inne dziewczyny, a Ty zawieszasz oko na przystojniakach, którzy są w pobliżu. Nie ma nic złego w tym, że się na kogoś spojrzy, ale jeśli to się zdarza notorycznie, a wraz z tym pojawia się flirt to już gorsza sprawa.

5. Widzisz w swoim chłopaku tylko wady. Nawet jeśli on ma jakieś zalety, to Ty zwracasz uwagę jedynie na te złe rzeczy i jego błędy, które zawsze mu wytykasz. On również nie mówi Ci nic miłego, a pod Twoim adresem padają jedynie zarzuty.

6. Sama nie wiesz, czemu z nim jesteś. Przyzwyczaiłaś się już do tego, że jesteście razem, ale właściwie sama nie wiesz z jakiego powodu. Możliwe, że jego odczucia są podobne do Twoich, ale żadne z Was nie ma w sobie tyle odwagi, żeby zakończyć ten związek.

Czytaj także: Jak bezboleśnie zerwać z chłopakiem?

Źródło zdjęć: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj