Po czym poznać, że on Cię uwielbia? Oto 6 znaków, które o tym świadczą!

Z pewnością zdarzyło Ci się już być w takiej sytuacji: podobał Ci się jakiś chłopak, ale nie byłaś pewna czy on czuje to samo. Być może strach przed odrzuceniem sprawił, że nie wykonałaś pierwszego kroku i straciłaś szansę na związek. Zapomnij o tym. Przy następnej okazji przyjrzyj się dobrze jego zachowaniu i sprawdź, czy on nie wysyła Ci znaków. Jeśli tak, to gratulacje – on cię po prostu uwielbia! 🙂

6 znaków, że on Cię uwielbia

#1. Zachowuje się jak gentleman

Przepuszcza Cię w drzwiach, nie pozwala nosić ciężkich toreb, a może nawet pomaga ubrać płaszcz lub odsuwa krzesło? Wbrew pozorom chłopcy potrafią zachować się z klasą, szczególnie gdy zależy im na jakiejś dziewczynie. Uwierz, że on nie starałby się tak bardzo, gdybyś była dla niego jedynie koleżanką.

#2. Płaci za Ciebie

Gdziekolwiek idziecie, to on zawsze proponuje, że zapłaci. Musisz negocjować, aby zgodził się na podział kosztów, a co dopiero na to, abyś to Ty uregulowała rachunek. To bardzo miłe, jednak warto spróbować go czasem odciążyć, szczególnie jeśli jeszcze nie pracuje.

#3. Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu

Twoje dobro jest dla niego priorytetem, dlatego on zawsze chce wiedzieć na co masz ochotę i co sprawiłoby Ci radość. Jeśli on za wszelką cenę chce Cię uszczęśliwić, to może to oznaczać tylko jedno: on Cię po prostu ubóstwia!

#4. Jesteś dla niego ważniejsza niż kumple

Jeśli chłopak potrafi ze względu na Ciebie zmienić swoje plany i odwołać spotkanie z kolegami, to z pewnością nie jesteś mu obojętna. Jeżeli na dodatek on upewnia się, że nie masz nic przeciwko jego spotkaniom ze znajomymi i każde wyjście z Tobą konsultuje, to ewidentnie zwariował na Twoim punkcie!

#5. Często się odzywa

Jeśli on nie odzywa się jedynie w sprawie notatek do szkoły, ale często rozmawiacie na różne tematy, a dodatkowo on nie mówi nic o innych dziewczynach, to… to bardzo dobrze! To świadczy o tym, że on lubi z Tobą pisać i że prawdopodobnie Cię bardzo, bardzo lubi.

#6. Pamięta o wszystkich ważnych rzeczach

Wie co lubisz, co Cię wkurza, kiedy masz urodziny itd. To znaczy, że dokładnie słucha (i stara się zapamiętać) wszystko to, co mu mówisz, bo jest to dla niego bardzo ważne. W ten sposób on pokazuje Ci, że mu na Tobie zależy.

Czytaj także: Jak wybadać czy jesteście razem?

6 znaków, że on Cię uwielbia

Źródło zdjęć: http://favim.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj