Źródło: Pinterest

Chciałabyś zaimponować swojej drugiej połówce? Oto 8 pomysłów na randkę, która na długo pozostanie w jego pamięci.

Jak sprawić, aby randka nie była kolejnym, zwykłym spotkaniem, a stała się niezapomnianym przeżyciem? Oto 8 pomysłów, które zapadną Wam w pamięci na długo.

8 kreatywnych pomysłów na niezapomnianą randkę

#1. Malowanie koszulek

Wystarczą 2 białe T-shirty oraz farby do ubrań. Możecie również użyć papieru transferowego i kolorowych grafik bądź wycinków z gazet. Ozdabianie koszulek to przede wszystkim świetna zabawa, a po wszystkim zostaną Wam wspaniałe pamiątki.

#2. Dobieranie stylizacji

Randka w second handzie być może nie brzmi zachęcająco, ale tak naprawdę może być świetną zabawą. Niech każde z Was przygotuje outfit dla drugiej osoby, a jeżeli zostaną zaakceptowane, koniecznie kupcie te ubrania. Kto wie, może dzięki temu postanowicie nieco zmienić Wasz styl ubierania się?

#3. Stworzenie wspólnej wishlisty

Stwórzcie Waszą wspólną listę marzeń. Wypiszcie wszystko, co tylko przyjdzie Wam do głowy. Możecie zrobić z tego wyzwanie – wybierzcie jeden cel i zróbcie wszystko, aby udało Wam się go zrealizować w tym roku.

#4. Malowanie portretów

Nie musicie być utalentowani. Tak naprawdę nie o to chodzi. Możecie narysować swoje karykatury lub stworzyć wyklejanki z wycinków z gazet. Im mniej idealne będą Wasze dzieła, tym lepiej.

#5. Przygotowanie razem pizzy

Wspólne gotowanie zbliża, więc zdecydowanie powinniście tego spróbować! Jeżeli żadne z Was nie chce podjąć się wyrobienia ciasta na pizzę, możecie kupić gotowca. Najważniejsze są dodatki. To jak, pizza z ananasem czy bez? 🙂

#6. Wspólny trening

Wcale nie musicie się odchudzać, żeby zrobić wspólny trening. W końcu sport to zdrowie, więc każda okazja jest dobra, aby nieco się poruszać. Jeżeli nie przepadacie za siłownią, możecie wybrać się basen lub zorganizować wycieczkę rowerową w jakieś urokliwe miejsce.

#7. Zabawa w turystów

Z pewnością znacie Wasze miasto jak własną kieszeń, ale czy kiedyś próbowaliście zwiedzać je jako turyści? Obejrzyjcie popularne zabytki i zjedzcie obiad w polecanej restauracji. Kto wie, może odkryjecie jakieś nowe miejsca w Waszej okolicy?

#8. Pisanie opowiadania

Stwórzcie własne opowiadanie z Wami w roli głównej! Puśćcie wodze fantazji. Możecie pisać na zmianę po 1 akapicie lub 1 zdaniu. Gotową historię możecie opublikować na Wattpad. Kto wie, może stanie się ona bestsellerem? 🙂

Jakie są Twoje pomysły na niezapomnianą randkę? Podziel się nimi w komentarzu!

Czytaj także: Co robią dziewczyny na początku związku?

Źródło: Pinterest

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj