Jak nauczyć się mieć własne zdanie?
Źródło: Pexels

Co robią dziewczyny, kiedy chcą, aby znajomość z chłopakiem wskoczyła na wyższy level? Oto częste zachowania, o których nie mówi się głośno.

Początki znajomości to często moment niepewności – w którą stronę to wszystko się rozwinie? Czy będzie z tego związek? A może skończy się na przyjaźni? Wiele dziewczyn próbuje różnych sztuczek, aby ukierunkować relację po swojej myśli. Oto zachowania, o których nie mówi się na głos.

Co robią dziewczyny na początku związku?

#1. Zostawiają swoje rzeczy w domu chłopaka

Wiele dziewczyn, po pierwszej wizycie w domu chłopaka, ,,zapomina” zabrać stamtąd wszystkie swoje rzeczy. To może być błyszczyk do ust albo sweter. Wygląda to trochę jak znaczenie swojego terenu, ale ten sposób jest niezwykle skuteczny. Na pewno gwarantuje, że dojdzie do kolejnego spotkania 🙂

#2. Snują plany na przyszłość

Wiele dziewczyn, już po pierwszym spotkaniu, zaczyna wyobrażać sobie wspólną przyszłość z chłopakiem. Dom z ogrodem, gromadka dzieci, akwarium z rybkami. Planowanie nie dotyczy jedynie odległych marzeń, ale także tych nieco łatwiejszych do zrealizowania. Festiwal muzyczny za miesiąc albo wyjazd wakacyjny za pół roku – angażowanie chłopaka w takie wydarzenia wzmacnia więź i mocno zbliża do siebie.

#3. Pożyczają coś od chłopaka

Nie ma znaczenia, czy będzie to bluza, książka, czy inna rzecz, którą chłopak będzie w którymś momencie potrzebował. Ważne jest to, że będzie trzeba się ponownie spotkać, aby oddać własność chłopaka.

#4. Próbują wyeliminować konkurencję

Bez wątpienia każda koleżanka potencjalnego chłopaka będzie dokładnie prześwietlona i prześledzona w social mediach. Wiele dziewczyn nie poprzestaje jednak na takim stalkingu, a dodatkowo podpytuje chłopaka o zażyłość tych relacji i za wszelką cenę stara się zdyskredytować ewentualne konkurentki.

#5. Badają grunt

Niektóre dziewczyny wolą nie zadawać pewnych pytań na początku znajomości. Zamiast szczerze omówić z chłopakiem jego podejście do spraw, typu małżeństwo i dzieci, bawią się w podchody. Opowiadają o znajomej w ciąży albo o ślubie brata i bacznie obserwują reakcję.

Co jeszcze robią dziewczyny na początku związku? Podziel się swoimi pomysłami w komentarzu!

Czytaj także: 6 sygnałów, że ON Cię kocha

Jak uczcić urodziny ukochanej dziewczyny?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj