Studniówka to najważniejsza impreza szkoły średniej. Czeka na nią każdy uczeń, bo kojarzy się ona z prawdziwą elegancją, ale nie brakuje na niej również uśmiechu, a czasem i alkoholu. Panie oraz panowie robią wszystko, by wyglądać przepięknie, ale wydaje się, że to kobiety przykładają większą wagę do detali. Chcąc wyjść na przeciw oczekiwaniom. Po więcej szczegółów zachęcamy do zapoznania się z poniższym tekstem.

Nie ma to jak sprawdzone szpilki!

Pierwszą naszą propozycją są szpilki. Przede wszystkim dodają one kobiecości i sprawiają, że kobieta czuje się pewniej. Tutaj jest ogromny wybór, bo są szpilki na niższym czy wyższym słupku. Na pewno polecamy dokładnie sprawdzić, czy będzie to model, który pozwoli na całonocne zabawy. Pamiętajcie przede wszystkim o tym, żeby były to buty na studniówkę, które są idealnie dopasowane do sukienki. Jest to bardzo ważna impreza, a nawet najważniejsza w życiu, bo każda z dziewczyn marzy o tym, żeby być „królową balu” i zachwycać swoim wyglądem, więc nie ma tutaj miejsca na żadne wpadki modowe.

Co do odpowiedniego modelu, weźcie pod uwagę miejsce, w którym kupujecie buty na waszą studniówkę. Jeżeli nie macie żadnej koncepcji, to z całego serca polecamy wam sklepy CCC, gdzie jest dostępny szeroki asortyment, a w dodatku sporym plusem jest to, że poza stacjonarną sprzedażą jest opcja zakupu przez Internet.

W kontekście wyboru szpilek pamiętajcie, że czym wyższy obcas, tym mogą pojawić się większe trudności z poprawnym stawianiem kroku. Jeżeli któraś z was nie ma doświadczenia chodzenia na wysokim obcasie, to najlepiej jest zdecydować się na coś niższego. Szacuje się, że świetnym rozwiązaniem będzie obcas pomiędzy 3 a 7 cm, chociaż przy okazji wspomnimy, że jest też opcja zakupu szpilek z obcasem do 20 cm!

Buty na platformie to absolutne szaleństwo

Niekoniecznie trzeba stawiać na najbardziej popularne rozwiązania jakim jest obcas. Oczywiście, jest to bardzo efektowna opcja, natomiast można pójść o krok dalej i wybrać buty na platformie. Są one o wiele bardziej wygodne, a przede wszystkim nie narażają na urazy stopy, które przecież są konsekwencją noszenia szpilek. Szczególnie dotyczy to tych kobiet, które kochają spędzać swój czas na parkiecie, a buty na platformie pozwalają na większe hulańce na parkiecie.

Moda się zmienia i widać to po kobiecych kreacjach. Panie czasem chcą zaszaleć, a nie zawsze zdrowie pozwala na szpilki, więc bardzo dobrą alternatywą będzie obuwie na platformie. Być może będzie ono dla niektórych szokujące, ale zabawa będzie w nich gwarantowana!

Ile zapłacić za buty na studniówkę?

Jest to dość dobre pytanie, ponieważ nie każda dziewczyna i rodzice posiadają pieniądze na to, by wydawać je na drogie buty. Uspokajamy jednak, że nie trzeba wydawać kilkuset złotych, tylko można sięgnąć po wartościowe buty za 200-300 zł, a nie brakuje też modeli poniżej tej ceny. To doskonała opcja dla osób, które być może mają już swój budżet, a nie chcą wydawać wielkich pieniędzy.

Trzeba też pamiętać, że nie zawsze cena determinuje jakość. Najlepiej jest dokładnie przeczytać opis zanim dokonamy zakupu, poczytamy opinie o danym modelu, a dopiero później zdecydujemy się na konkretny zakup. Mamy nadzieję, że będziecie podbijać parkiety z waszymi wymarzonymi butami i będą to wspomnienia na długie lata.

Materiał zewnętrzny

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj