cechy charakteru dzięki którym poderwiesz chłopaka

Chciałabyś poderwać chłopaka? W tym wpisie znajdziesz cechy charakteru, dzięki którym go zdobędziesz!

Pewnie już o tym wiesz, ale nie każdy chłopak zwraca uwagę tylko na wygląd. Są również i tacy, dla których liczy się przede wszystkim charakter dziewczyny. Przekonaj się, jakie zachowania są pożądane, kiedy w grę wchodzi poderwanie chłopaka.

Cechy charakteru, dzięki którym zdobędziesz chłopaka

#1. Poczucie humoru

Chłopcy uwielbiają dziewczyny, które mają poczucie humoru,a ta która śmieje się z ich żartów, ma u niego o wiele większe szanse niż taka, która siedzi z poważną albo znudzoną miną.

#2. Otwartość

Jeśli jesteś duszą towarzystwa, lubisz poznawać nowych ludzi i nigdy nie stoisz skulona w kącie, to automatycznie jesteś bardziej atrakcyjna dla chłopaków. Jednak we wszystkim trzeba mieć umiar ? jeśli masz bardzo dużo kolegów, chłopak może się przestraszyć, że jesteś flirciarą.

#3. Wierność

Wbrew pozorom to grzeczne dziewczyny bardziej kręcą chłopaków. Im bardziej jesteś niedostępna, tym lepiej. Faceci uwielbiają starać się o dziewczynę i ją zdobywać. Jeśli zbyt łatwo będzie mógł Cię poderwać, wtedy może zacząć się obawiać, że lubisz skakać z kwiatka na kwiatek. Poza tym kiedy nie jesteś dla niego żadnym wyzwaniem, szybko może stracić Tobą zainteresowanie.

#4. Szczerość

To dla chłopców jedna z najważniejszych rzeczy w związku. Dla nas szczerość też powinna być istotna ? w końcu kto by chciał, żeby nasza druga połówka co chwilę mijała się z prawdą?

#5. Dystans

Żaden chłopak nie chce być z księżniczką, która obraża się za każdy żart i biorę wszystko na poważnie. Wiadomo, że chłopaki kochają te dziewczyny, które się śmieją z ich żartów, najlepiej do łez!

10 sposobów na poderwanie chłopaka Twoich marzeń

#6. Inteligencja

Dziewczyna, z którą chłopak chce stworzyć poważną relacje, musi być przede wszystkim dobrą partnerką do rozmowy. Przyznaj sama – nie chciałabyś być w związku z ładnym, ale głupiutkim chłopakiem, prawda? Pamiętaj, że inteligencja jest sexy!

#7. Kreatywność

Nuda to jedna z gorszych rzeczy, która może pojawić się w związku. Chłopakowi nie zawsze chce się brać wszystko w swoje ręce, dlatego i Ty powinnaś wykazać się czasem kreatywnością w kwestii Waszych spotkań.

#8. Stabilność emocjonalna

Jeżeli nie obrażasz się na chłopaka bez powodu i nie wszczynasz awantur, a byle drobnostka nie wyprowadza Cię z równowagi, to jesteś wręcz idealną kandydatką na dziewczynę 🙂

#9. Umiejętność słuchania i troskliwość

Chłopaki mają czasami dość tego, że muszą cały czas być męscy, podczas gdy sami również mają swoje problemy. Idealna partnerka wysłucha i zaoferuje swoją pomoc, gdy będzie taka potrzeba.

#10. Oryginalność

Umiejętność wyrażania swojego zdania, nawet wtedy, gdy inni mają odmienne poglądy i wyróżnianie się na tle pozostałych, to cechy, które chłopcy bardzo cenią w dziewczynach. Spróbuj więc wyróżnić się z tłumu!

Polecamy: Jak poderwać chłopaka przez FB lub Instagram?

cechy charakteru dzięki którym poderwiesz chłopakaŹródło zdjęć: Pinterest

10 sposobów na poderwanie chłopaka Twoich marzeń

2 KOMENTARZE

  1. Zdobyć chłopaka??? A co to chcecie iśc na ryby albo iśc coś upolować? Facet to nie łup, to nie przedmiot. A my kobiety nie jesteśmy łowcami!
    Dam Wam najlepszą radę. Być sobą, odkryć siebie i cieszyć się tym. A jeśli ktoś nam się spodoba, to go poznajmy, a nie zdobywajmy!
    Lepiej jest być, żyć i odkrywać!!! Wymienione cechy wpływają na zwiększenie naszej atrakcyjności w kontekście potencjalnego partnera.

  2. Bardzo dobra i mądra treść. Często się zderzamy się z tym, że brakuje nam takich cech charakteru. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by nad nimi pracować.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj