Źródło: Pinterest

Chciałabyś poderwać chłopaka przez FB lub Instagram? W tym wpisie podpowiemy Ci, jak to zrobić!

Internet daje nam ogromne możliwości poznania nowych osób. Mamy do wyboru fora tematyczne, czaty, strony www zrzeszające duże społeczności (np te randkowe) oraz grupy i profile na serwisach społecznościowych. Nikogo już nie dziwią związki zapoczątkowane przez internet, bo odkąd większość ludzi ma do niego dostęp w telefonie, poznawanie ludzi w sieci stało się powszechne. Korzystają z tego także osoby nieśmiałe, które w realnym świecie nie miałyby odwagi kogoś poderwać. Jeżeli szukasz wskazówek, jak to zrobić, to czytaj dalej.

Jak poderwać chłopaka przez FB lub Instagram?

Poderwanie chłopaka przez internet nie jest wcale takie trudne. Wystarczy zebrać się na odwagę i zrobić pierwszy krok, a później pójdzie już z górki. Jak się do tego wszystkiego zabrać? Poniżej znajdziesz nasze wskazówki!

#1. Polub jego zdjęcie

Aby poderwać chłopaka musisz wpierw zwrócić na siebie jego uwagę. Daj mu znać o sobie poprzez polubienie jego zdjęcia, filmiku czy statusu. Unikaj jednak spamowania i lajkowania wszystkiego po kolei – długa lista powiadomień dotycząca Twojej aktywności na jego profilu może go tylko zniechęcić lub nawet wystraszyć. W końcu nikt nie lubi mieć psycho-fanów.

#2. Zaproś go do znajomych / zacznij obserwować jego profil

O ile samo polubienie zdjęć nie przyniosło żadnych efektów (istnieje bowiem szansa na to, że on widząc zainteresowanie z Twojej strony, sam nawiąże kontakt), musisz iść o krok dalej. Zaproś go do znajomych lub zacznij obserwować jego profil. Być może dzięki temu zostaniesz przez niego zauważona i chłopak odezwie się do Ciebie jako pierwszy.

#3. Spbuj dowiedzieć się o nim jak najwięcej

Sprawdź, co zamieścił na swój temat w opisie albo w informacjach, w jakich miejscach się meldował i jakie profile lubi. Im więcej uda Ci się dowiedzieć na jego temat, tym łatwiej będzie Ci później nawiązać z nim kontakt, bo będziesz wiedziała o czym z nim rozmawiać.

#4. Napisz do niego

Jeżeli liczyłaś na to, że bez tego się obejdzie, to musimy Cię rozczarować. Nie ma innego sposobu na poderwanie chłopaka przez FB czy Insta, niż nawiązanie z nim kontaktu. Napisanie wiadomości jest najskuteczniejszym sposobem podrywu, więc tak naprawdę możesz pominąć dwa poprzednie podpunkty i zacząć od razu od tego.

Co napisać do chłopaka na FB lub Instagramie?

Chyba największym problemem podrywu przez internet jest samo rozpoczęcie rozmowy. Nie wiesz jak zacząć? Skorzystaj z naszych pomysłów na to, co możesz napisać chłopakowi.

  • Zapytaj co porabia albo co u niego słychać – czasami nie trzeba dużo kombinować i wymyślać. Proste rozwiązania bywają najlepsze.
  • Nawiąż do Waszych wspólnych znajomych – o ile takich macie.
  • Zadaj mu jakieś pytanie – nawiąż do tego, co znajdziesz na jego profilu. Może wrzucił zdjęcie jakiejś potrawy i chciałabyś poznać przepis, a może był w jakimś miejscu i interesuje Cię opinia na temat noclegu?
  • Zapytaj, czy skądś się znacie – najlepiej skorzystaj z tego sposobu, jeżeli faktycznie mogliście się spotkać w jakimś miejscu (np. na koncercie lub imprezie).
  • Użyj podstępu – napisz do niego pod byle jakim pretekstem i po prostu postaraj się kontynuować rozmowę.

Polecamy: Jak poderwać chłopaka na imprezie?

Jak poderwać chłopaka przez FB lub Instagram?

Źródło zdjęć: Pinterest

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj