chłopak ucieka wzrokiem

Chłopak, który Ci się podoba, odwraca wzrok, gdy tylko Wasze spojrzenia się ze sobą skrzyżują? Sprawdź, co możesz zrobić w tej sytuacji.

Zakochałaś się w chłopaku, który ucieka przed Tobą wzrokiem? Zanim zaczniesz się z tego powodu załamywać, sprawdź, co możesz zrobić.

Chłopak, który Ci się podoba ucieka wzrokiem? Sprawdź, co robić!

Zacznijmy od tego, że jeżeli on odwraca wzrok, gdy na siebie spojrzycie to oznacza, że wcześniej musiał na Ciebie patrzeć, a to już coś 🙂 Jeśli to zdarzyło się już kilka razy, to raczej nie jest przypadek.

Co robić, gdy on ucieka wzrokiem?

Zagadaj do niego. To najskuteczniejszy sposób, żeby nawiązać z nim kontakt i wybadać czy masz jakieś szanse. Jeżeli tylko masz wystarczająco dużo odwagi to znajdź jakiś pretekst i po prostu zacznij rozmowę.

Uśmiechnij się lub puść oczko. To opcja dla nieco mniej odważnych, choć nadal wymaga przełamania swoich oporów i wyjścia z inicjatywą. Kiedy Wasze spojrzenia się spotkają, prześlij mu szczery uśmiech lub puść oczko i obserwuj jego reakcję.

Poproś o pomoc znajomych. Sposób dla nieśmiałych – zaangażowanie wspólnych znajomych. Poproś koleżankę lub kilka naraz i zagadajcie go wspólnie, a gdy temat się rozwinie, Ty wyjdź naprzód i ,,przejmij” inicjatywę.

Polecamy: Czy ON jest gotowy na związek?

chłopak ucieka wzrokiem
Źródło zdjęć: Pinterest

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj