Co można wyczytać z Twoich oczu?
Źródło: https://favim.com/image/6485395/

Chcesz wiedzieć, co mówi o Tobie Twój kolor oczu? Odpowiedź znajdziesz w tym wpisie!

Z naszych oczu można wyczytać wiele. Niektórzy mówią, że są one zwierciadłem duszy i jest w tym sporo prawdy. Jeżeli jesteś ciekawa, co kryje się w Twoich, to koniecznie czytaj dalej!

Co można wyczytać z Twoich oczu?

Oczy niebieskie

Osoby o niebieskich oczach cechuje wytrwałość i pozytywne nastawienie do świata oraz do ludzi. Z drugiej strony bywają sentymentalne i łatwo ulegają nastrojom, przez co często zmieniają zdanie. Mają wielkie, wspaniałe serce dla ludzi i mają w sobie duże pokłady empatii, dzięki czemu potrafią zrozumieć zarówno swoich przyjaciół, jak i wrogów.

Oczy zielone

Osoby o oczach w kolorze zielonym potrafią w trzeźwy sposób ocenić swoje własne możliwości, ale jednocześnie nie brak im wyobraźni, dlatego często stawiają sobie ambitne cele do zrealizowania. Lubią niekiedy zaszaleć i bywają wręcz ekstrawaganckie, a przy tym mają silną wolę i nie poddają się zbyt szybko. Swoim zachowaniem zjednują sobie przyjaciół, ale także wrogów.

Oczy szare

Osoby o tym kolorze oczu to samotnicy. Potrafią przepadać nie wiadomo gdzie na całe dnie i często chodzą własnymi ścieżkami, bo przytłaczają ich tłumy. Lubią ruch i aktywność fizyczną. Nie przeraża ich nadmiar pracy, ale szybko nudzą ich rutynowe zajęcia. Nie znoszą kłamstwa i chamskiego zachowania. Jeżeli już kochają to na 100% ? całym swoim sercem i ciałem.

Oczy brązowe

Osoby o tym kolorze oczu to urodzeni indywidualiści, którzy zwykle trzymają się ustalonych przez siebie zasad. Mają znamiona prawdziwych przywódców i lubią, kiedy inni ich słuchają. Sami za to niechętnie podporządkowują się cudzym poleceniom. Cechują ich takie cechy, jak: uczciwość, aktywność, przebojowość, ale również i przekora.

Jaki masz kolor oczu? Pochwal się w komentarzu!

Polecamy: Jakim jesteś żywiołem? – TEST

Co można wyczytać z Twoich oczu?
Źródło: https://favim.com/image/6775832/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj