8 zasad udanego związku
Źródło: https://pl.pinterest.com/pin/754423375064628112

Zastanawiasz się, co robią pary, kiedy nikt nie patrzy? Odpowiedź znajdziesz w tym wpisie!

Im dłużej kogoś znamy, tym czujemy się bardziej swobodnie w jego towarzystwie. Dotyczy to również (a może nawet w szczególności) par. Z czasem mamy coraz mniej zahamowań i pozbywamy się wstydu. W związku może się to objawiać różnymi zachowaniami, na które nie zdecydowalibyśmy się przy kimś obcym. O jakie zachowania chodzi? Tego dowiesz się z dzisiejszego wpisu!

Co robią pary, ale się do tego nie przyznają?

#1. Załatwiają przy sobie potrzeby fizjologiczne

Chociaż takie rzeczy zdarzają się również w przypadku znajomych, to tyczy się to raczej osób, które łączy bardzo bliska więź lub takich, które spożyły wcześniej sporą dawkę alkoholu. W związkach z długim stażem często zdarza się, że jedno korzysta z toalety przy drugim i odwrotnie.

#2. Wyciskają sobie na wzajem pryszcze

Brzmi obrzydliwie? No cóż… kogo innego poprosić o zrobienie porządku na plecach czy ramionach? Większość osób, będących w związkach, nie ma z tym najmniejszego problemu.

#3. Puszczają przy sobie bąki

Nie zawsze dzieje się to za przyzwoleniem, ale prawda jest taka, że w większości związków to się dzieje, choć nie każdy ma ochotę się tym chwalić (bo i w sumie nie ma czym).

#4. Kontrolują swój stan czystości uszu oraz nosa

Ciężko jest samemu ocenić, czy ma się czyste uszy, dlatego w takich sytuacjach przydaje się druga połówka 🙂 Dziurki od nosa można obejrzeć w lustrze, ale co zrobić na basenie albo nad jeziorem?

#5. Wąchają sobie ubrania, aby ocenić ich świeżość

Częściej zdarza się to tym, którzy akurat wstawiają pranie 😉 Niektórzy robią tego typu testy jeszcze w momencie, kiedy ciuch jest noszony (czyt. wąchają swojej drugiej połówce pachy). O tym raczej się nie mówi, ale dzieje się to dość często.

#6. Pożyczają sobie szczoteczkę do zębów

Chociaż jest to bardzo niehigieniczne, to wiele osób będących w związku tak robi. Warto wcześniej upewnić się, że obie strony nie mają z tym problemu.

#7. Sprzątają swoje wymiociny

No cóż, czego się nie robi z miłości…

#8. Zdradzają sekrety swoich przyjaciół

Jeżeli powierzasz swój sekret osobie będącej w związku, musisz się liczyć z tym, że jej/jego partner również go pozna.

Co jeszcze powinno znaleźć się na naszej liście? Daj znać w komentarzu!

Polecamy: 10 pranków, których lepiej nie próbować na swoim chłopaku

Różne charaktery w związku
Źródło: https://pl.pinterest.com/pin/606086062337644441/

4 KOMENTARZE

  • A piszą o samotnych ranią moje uczucia bo jestem w związku. No proszę. Nie warto przejmować się wszystkim co się czytać i brać tego do siebie.

   • Kalahe +1000
    To taj jakby powiedzieć: nie chodź przy ludziach nie mających nóg. Niech nie publikują postów o szkole dla nauczanych domowo. Niech nie pokazują ładnych butów, bo niektórzy nie mają nóg. Nie oddychaj przy martwych. No bez przesady…

  • Trochę beka, przecież to kategoria miłość, to o czym mają pisać? Polecam taki super sposób – jak mnie coś nie i interesuje to nie czytam.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj