Źródło: https://www.bustle.com/p/11-things-gossip-girl-probably-influenced-you-to-buy-36044

Zastanawiasz się jak spędzać przerwy pomiędzy lekcjami? Skorzystaj z naszych pomysłów!

Brak Ci pomysłu co robić podczas przerw w szkole? W tym wpisie przedstawimy Ci kilka naszych pomysłów.

Co robić podczas przerwy w szkole?

#1. Powtarzaj materiały. Być może nie jest to zbyt ekscytujące, ale z pewnością bardzo przydatne. Możesz pouczyć się na kolejną lekcję lub przejrzeć materiał z poprzednich zajęć. Dzięki temu będziesz miała mniej do zrobienia w domu.

#2. Idź do biblioteki. Jeśli na korytarzu jest hałas, który nie pozwala Ci się skupić, idź w czasie przerwy do biblioteki. Dodatkowo w większości szkół w bibliotece lub czytelni dostępne są komputery, więc będziesz mogła skorzystać z Internetu (zabicie nudy gwarantowane).

#3. Przygotuj sobie plan zadań. Zastanów się co będziesz musiała zrobić po szkole w danym dniu i wypisz sobie to wszystko na liście. Dzięki temu szybciej się ze wszystkim wyrobisz i będziesz miała więcej czasu wolnego tylko dla siebie.

#4. Wyjdź na dwór. Nie zawsze jest to możliwe, a często sami migamy się od tego na wszelkie możliwe sposoby. Warto jednak wyjść się przewietrzyć – pozwoli nam to rozbudzić się po nudnych lekcjach i polepszyć koncentrację, a także zyskać siły na kolejne zajęcia.

#5. Posłuchaj muzyki. Jeśli nie masz ochoty z nikim rozmawiać, to po prostu załóż na uszy słuchawki i włącz swoją ulubioną piosenkę. A może wolisz słuchać audiobooka lub rozmówek w obcym języku? Możliwości masz sporo.

#6. Poczytaj książkę. Niekoniecznie lekturę, choć jeśli szkoda Ci poświęcać na nią czas w domu to dobrym pomysłem jest wykorzystanie do tego kilku przerw między lekcjami.

Jakie są Twoje patenty na udaną przerwę w szkole? Napisz nam o tym w komentarzu!

Czytaj także: Antyporadnik: Jak zniszczyć sobie reputację w szkole

Co robić podczas przerwy w szkole?

Źródło zdjęć: http://favim.com

4 KOMENTARZE

  1. porady ekstra. zastanawiam się tylko czy to normalne że przerwy w mojej szkole są tylko 5 minutowe i tylko jedna jest 10 minutowa?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj