Źródło: Pinterest

Jesteś w związku, ale spodobała Ci się inna dziewczyna i nie wiesz co robić w tej sytuacji? Przychodzimy Ci na ratunek! ?

Bycie w związku nie oznacza, że przestajemy zwracać uwagę na płeć przeciwną. Nawet, jeśli nie widzimy świata poza naszą drugą połówką, wokół nas jest wielu ludzi, a część z nich jest atrakcyjnych. Może zdarzyć się, że zauroczymy się w kimś innym. Co wtedy zrobić i kogo wybrać? Czytaj dalej!

Co zrobić, gdy będąc w związku zauroczysz się w innej?

#1. Powiedz dziewczynie

Na taką informację dziewczyny mogą zareagować różnie. Część się pewnie obrazi, a niektóre będą się starały zrobić wszystko, aby wasz związek przetrwał. Mimo tego pamiętaj, że szczerość to bardzo ważna cecha w związku.

Jeżeli zdecydujesz się milczeć, Twoja druga połówka może wyczuć, że coś jest nie tak. Jeśli zaczniesz to ukrywać, a ona dowie się już po fakcie, możesz być w jeszcze gorszych tarapatach.

Aby nie doprowadzić do upadku związku powiedz o swoich odczuciach, bądź delikatny, unikaj opowiadania szczegółów czy chwalenia tej drugiej osoby. Staraj się ratować sytuację, póki sam nie jesteś pewny swojej decyzji.

#2. Zastanów się, z którą chcesz być

Po pierwsze pomyśl, która dziewczyna Ciebie bardziej chce. Jeśli ta, w której dopiero co się zauroczyłeś, kompletnie nie jest Tobą zainteresowana, nie warto porzucać tego co masz. Może się okazać, że zostaniesz z niczym. Poza tym musisz wyczuć swoje uczucia, którą z nich tak naprawdę kochasz. Bardzo często dzieje się tak, że zakochujemy się w kimś tylko na chwilę. Dlatego ważny jest czas. Bardzo możliwe, że Twoje zauroczenie drugą dziewczyną jest tylko powierzchowne i niedługo minie.

#3. Pomyśl o swoim obecnym związku

Przypomnij sobie wszystkie wspólne chwile ze swoją drugą połówką. Czy naprawdę byłeś wtedy szczęśliwy? Jeśli tak, zastanów się, czy warto byłoby to porzucać. Poza tym, nawet jeśli znasz tą drugą dziewczynę bardzo dobrze, tak naprawdę nie wiesz jak byłoby z nią w związku. Często będąc zauroczonym wiele rzeczy idealizujemy i nie widzimy wad drugiej osoby. Może się więc okazać, że to, co teraz wydaje Ci się cudowne, w przyszłości może bardzo się zmienić.

#4. Nie podejmuj decyzji pod wpływem impulsu

Decyzja, którą zamierzasz podjąć dotyczy nie tylko Twojego szczęścia, ale i Twojej dziewczyny. Powinieneś kierować się tu nie tylko uczuciami, ale i rozumem, dlatego nie podejmuj decyzji pod wpływem chwili. Daj sobie czas, zobacz jak wszystko się ułoży, a może sprawa potoczy się tak, że znajdziesz rozwiązanie odpowiednie dla każdej ze stron? Jeśli tego potrzebujesz, możesz ograniczyć spotkania z obiema dziewczynami.

W jakim wypadku powinieneś wybrać swoją dziewczynę?

Jeśli jesteś w szczęśliwym związku, kochasz swoją połówkę, a ona kocha Ciebie, przeżyliście razem mnóstwo wspaniałych chwil, a zauroczenie drugą dziewczyną zniknęło, masz jasne rozwiązanie, że nie powinieneś opuszczać swojej dziewczyny.

Co może być znakiem, że czas na zmiany?

Jeśli żyjesz w toksycznym związku, nie jesteś w nim szczęśliwy, uczucie do drugiej dziewczyny się zwiększa i ona również coś do Ciebie czuje, widzicie przed sobą wspólną przyszłość, to oznacza, że być może potrzebne są Tobie zmiany. Jednak decyzja należy tylko do Ciebie.

Czego nie powinieneś robić?

Jeśli zauroczysz się w innej dziewczynie, z pewnością powinieneś unikać tajnych spotkań, dopuszczania się zdrady, robienia nadziei. Staraj się nie ranić, ani jednej, ani drugiej, bądź delikatny i póki jesteś w związku, to zachowuj się jakbyś w nim był. Nie oszukuj i nie udawaj singla. Podejmując decyzję, bierz pod uwagę także uczucia innych.

Czytaj także: 5 rzeczy, które odrzuci każdą dziewczynę

Źródło: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj