To duży problem, gdy BFF nie dogaduje się z Twoim chłopakiem. Ciągle się kłócą i nie mogą na siebie patrzeć. W tym wpisie doradzimy Ci, co w takiej sytuacji zrobić!

Co zrobić, gdy Twoja BFF nie lubi Twojego chłopaka?

#1. Porozmawiaj z nią o tym. Zapytaj ją, czemu tak naprawdę nie lubi Twojego chłopaka. Może przyłapała go na zdradzie albo usłyszała jak mówi o Tobie coś nie miłego? A może chodzi jedynie o to, że jest o Ciebie zazdrosna i boi się, że Wasze drogi się rozejdą? Szczera rozmowa to najlepszy sposób na rozwiązanie tego problemu.

#2. Jeżeli przyjaciółka nic nie chce Ci powiedzieć. Dopytaj swojego chłopaka o co chodzi. Możliwe, że on będzie coś więcej wiedział na ten temat. Przecież to Twój chłopak, więc nie ukryje nic przed Tobą. Jemu również powinno zależeć na dobrych relacjach z Twoją BFF.

#3. Zorganizuj wspólne spotkanie. Nakłoń chłopaka i przyjaciółkę, aby ze sobą porozmawiali. Niech wszystko sobie wyjaśnią. Rozpocznij o tym rozmowę, ponieważ mogą się krępować. Postaraj się, żeby się nie kłócili, tylko rozmawiali. W złości można powiedzieć wiele niemiłych rzeczy. Taka konfrontacja może oczyścić atmosferę.

#4. Jeśli powyższe sposoby nie pomogły nie zmuszaj ich do zgody. Może kiedyś sami zrozumieją swój błąd. Postaraj się, aby nie wchodzili sobie w drogę, bo to tylko spowoduje niepotrzebne kłótnie. Pamiętaj, że nie warto rezygnować z chłopaka tylko dlatego, że nie dogaduje się z Twoją przyjaciółką i odwrotnie 🙂

Jakie są najczęściej spotykane powody niechęci BFF do chłopaka?

  • Wie na jego temat coś, co mogłoby zniszczyć Wasz związek, ale ukrywa to przed Tobą, żebyś nie cierpiała;
  • BFF uważa, że do siebie nie pasujecie albo widzi jego wady, których Ty nie zauważasz, bo jesteś zakochana;
  • Twoja przyjaciółka jest zazdrosna i boi się, że Cię straci, bo przestaniesz mieć dla niej czas;
  • Twój chłopak podoba się również Twojej BFF i dlatego niechętnie przebywa w jego towarzystwie.

Co można zrobić, żeby BFF i chłopak się polubili? Piszcie w komentarzach Wasze pomysły!

Co zrobić, gdy Twoja BFF nie lubi Twojego chłopaka?

Źródło zdjęć: http://www.mtv.pl/wideo/977-inna | Pexels

5 KOMENTARZE

  1. Moja BFF sama namawiała mnie żeby zagadała do mojego teraźniejszego chłopaka ,który mi się podobał ? Wiéc nie mają problemu z dogadywaniem się

  2. Moj chlopak nie lubil sie z moja przyjaciolka bo byli w sobie zakochani i wyszlo to najaw gdy zrobilam spotkanko aby to wyjasnic ….

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj