Źródło: Pinterest

Zaczęłaś spotykać się ze szczuplejszym od siebie chłopakiem? A może jesteście ze sobą już długo i ostatnio nieco przybrałaś na wadze? Sprawdź, co zrobić w tej sytuacji!

Związek, w którym jedno z partnerów waży więcej od drugiego nie jest niczym niezwykłym. Zazwyczaj jednak to chłopak jest nieco większy. Odwrotna sytuacja zdarza się nieco rzadziej, przez co dziewczyny, które się w niej znajdują, mogą czuć się zagubione. Jeśli Ty również masz taki problem, przeczytaj, co możesz zrobić w tej sytuacji.

Co zrobić, jeśli ważysz więcej niż Twój chłopak?

Odpowiedź na powyższe pytanie jest niezwykle prosta – nie musisz robić nic. Dopóki Ty, ani Twój ukochany nie macie z tym problemu, nikogo więcej nie powinno to interesować. Niestety z doświadczenia wiemy, że rzeczywistość bywa inna, niż byśmy chcieli.

#1. Porozmawiaj z ukochanym

Skoro jesteście razem, to najprawdopodobniej Twoja waga mu nie przeszkadza. Jeśli jednak pojawiły się u Ciebie jakiekolwiek wątpliwości, po prostu zapytaj partnera, o jego punkt widzenia. Prawdopodobnie okaże się, że on akceptuje Ciebie taką, jaka jesteś. Może oczywiście zdarzyć się, że chłopak podczas takiej rozmowy przyzna, że Twoje dodatkowe kilogramy zaczęły mu przeszkadzać, ale tak czy inaczej chyba wolisz znać prawdę?

#2. Zastanów się, czy Tobie to nie przeszkadza

Jeśli Twojemu ukochanemu nie przeszkadza Twoja tusza, powinnaś być spokojna. Jeżeli jednak wciąż myśli o Twojej sylwetce nie dają Ci spokoju, być może problem leży w braku akceptacji siebie. Dopóki nie zmienisz swojego nastawienia, ciężko będzie Ci być w pełni szczęśliwą.

#3. Nie słuchaj tego, co mówią inni

Ludzie zawsze znajdą sobie powód, aby gadać, dlatego powinnaś spróbować się na to uodpornić. To, że komuś coś nie pasuje, to tylko i wyłącznie jego problem. Z pewnością z powodu nieprzychylnych komentarzy nie powinien cierpieć Twój związek.

#4. Pracuj nad sylwetką, tylko jeśli masz na to ochotę

Jeżeli uznasz, że chciałabyś schudnąć, to zacznij pracować nad swoją sylwetką. Nie rób tego jednak pod wpływem presji czy ze względu na innych. To powinna być tylko i wyłącznie Twoja decyzja.

Czytaj także: 5 rzeczy, których nie powinnaś robić dla chłopaka

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj