Źródło: Pinterest

Dziewczyna Twojego kumpla robi do Ciebie maślane oczy? A może posuwa się dalej? Sprawdź, co możesz zrobić w tej sytuacji!

Co zrobić w sytuacji, gdy podrywa Cię dziewczyna kolegi? Odpowiedź znajdziesz poniżej!

Co zrobić, gdy podrywa Cię dziewczyna kumpla?

#1. Nie rób niczego pochopnie

Zanim zaczniesz robić cokolwiek, upewnij się, że faktycznie coś jest na rzeczy. Niektóre dziewczyny mają taki styl bycia, że można odnieść wrażenie, że podrywają każdego. Możliwe, że Twój kumpel zdaje sobie sprawę z zachowania swojej ukochanej i akceptuje to.

#2. Nie daj się sprowokować

Nawet, jeśli zyskasz pewność, że dziewczyna kolegi Cię podrywa, w pierwszej kolejności spróbuj to zignorować. Być może tyle wystarczy, aby dała sobie spokój. Jeśli tak się stanie możesz oczywiście uznać temat za zamknięty lub lojalnie uprzedzić kumpla, o zachowaniu jego partnerki.

#3. Porozmawiaj z nim

Z pewnością nie będzie to łatwa rozmowa, jednak jeśli chcesz mieć spokojne sumienie, powinieneś się na nią zdecydować. Istnieje ryzyko, że kumpel nie uwierzy w to, co mówisz, jednak bardziej prawdopodobne jest to, że będzie Ci wdzięczny za szczerość.

#4. Porozmawiaj z nią

Jeżeli z jakiegoś powodu wolisz nie rozmawiać z kumplem, możesz spróbować poruszyć ten temat z jego dziewczyną. Istnieje jednak ryzyko, że ona wszystkiego się wyprze lub w ramach zemsty opowie Twojemu koledze, że to Ty ją podrywałeś.

Czytaj także: 7 sytuacji, których dziewczyny NIENAWIDZĄ

Źródło: https://favim.com/image/628856

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj