Źródło: Pinterest

W tym wpisie znajdziesz 7 sytuacji, których dziewczyny nienawidzą. Jeżeli będziesz świadkiem którejś z nich, to postaraj się zachować spokój i nie denerwować dodatkowo swojej ukochanej.

W dzisiejszym wpisie przedstawiamy sytuacje, które zdarzyły się choć raz niemal każdej dziewczynie. Jesteśmy przekonane, że większość kobiet nienawidzi, kiedy im się TO przydarza. Jeżeli zastanawiasz się, dlaczego Twoja dziewczyna tyle marudzi albo przychodzi na spotkanie spóźniona, to być może przytrafiła jej się któraś z poniższych sytuacji.

7 sytuacji, których dziewczyny NIENAWIDZĄ

#1. Dziewczyny NIENAWIDZĄ… gdy na ich ubraniu zostaje ślad po makijażu

Podczas zakładania lub zdejmowania bluzki zdarza się, że dziewczyna zostawia na ubraniu ślad po makijażu. Bez względu na to, jak bardzo starają się tego uniknąć, czasami po prostu tak się dzieje. Powoduje to konieczność zmiany stroju i szybkiego przeprania rzeczy. Zdarza się też, że ślady po makijażu zostają na ubraniu drugiej osoby, co dla wielu dziewczyn jest bardzo krępujące.

#2. Dziewczyny NIENAWIDZĄ… gdy mają idealny makijaż, ale nie wyjdzie im kreska

Wyobraź sobie jak musi czuć się dziewczyna, która zrobiła sobie wspaniały makijaż, a gdy przeszła do rysowania kresek na powiekach to zatrzęsła jej się ręka, przez co kreska wyszła krzywo. Teraz musi zmyć eyeliner i zacząć rysować od nowa. Takie sytuacje potrafią rozzłościć każdą kobietę, szczególnie kiedy nie mają zbyt dużo czasu na poprawki. Sytuacja wygląda podobnie w przypadku szminki lub tuszu do rzęs – to bardzo nieprzyjemne uczucie, kiedy dziewczyna się stara, a i tak rozmaże niechcący kosmetyki na swojej buzi.

#3. Dziewczyny NIENAWIDZĄ… gdy nagle pogorszy się pogoda i muszą zmieniać outfit, który wcześniej sobie przygotowały

W przypadku chłopaków często bywa tak, że biorą oni pierwszą lepszą rzecz z szafy, nakładają ją na siebie i wychodzą z domy. Z dziewczynami jednak jest inaczej. Spędzają one dużo czasu dobierając odpowiednie ubrania, tak aby do siebie pasowały i dobrze leżały. Są zadowolone, gdy uda im się ładnie ubrać, ale kiedy pogoda wymusza na nich zmianę outfitu, potrafią być wściekłe! Tyle włożonego wysiłku i znowu trzeba od nowa szukać pasujących do siebie ubrań i dodatków.

#4. Dziewczyny NIENAWIDZĄ… gdy dostaną okres w innym terminie niż powinny

Mało która dziewczyna lubi mieć okres, ale jeszcze gorzej kiedy przyjdzie on niespodziewanie, czyli w innym terminie niż powinien. Często psuje on plany, bo dziewczyna źle się czuje i decyduje zostać w domu. Bywa też tak, że najzwyczajniej w świecie nie była na niego przygotowana i nie ma przy sobie podpasek, ani tamponów. Z kolei spóźniający się okres może porządnie wystraszyć kobietę, szczególnie jeśli rozpoczęła już ona współżycie.

5. Dziewczyny NIENAWIDZĄ… gdy ulubione szpilki je uwierają

Wyobraźmy sobie taką sytuację: dziewczyna zdecydowała się na jakąś uroczystość założyć swoje ulubione szpilki, czuje się jak modelka, a wszyscy naokoło podziwiają jej długie nogi. Jednak po dłuższej chwili zaczynają ją boleć stopy, pojawiają się pęcherze i bolesne zaczerwienienia. Brak przygotowanych butów na zmianę to skazanie się na istną męczarnię. Żadne obuwie nie jest warte takiego poświęcenia.

#6. Dziewczyny NIENAWIDZĄ… gdy chłopak zapomina o rocznicy bądź urodzinach

Świętowanie rocznic w związku jest dla wielu dziewczyn bardzo ważne, dlatego zależy im na tym, aby ich partnerzy pamiętali o ważnych dla nich datach. Nastawiają się na miłe świętowanie i spędzanie czasu nieco inaczej niż na co dzień, dlatego nie dziw się, że jest im przykro, jeśli w dzień rocznicy ich chłopak zaplanował spotkanie z kumplami.

#7. Dziewczyny NIENAWIDZĄ… gdy ktoś hejtuje ich wygląd

Jak już wcześniej wspomniałyśmy, większość dziewczyn przykłada dużą wagę do swojgo wyglądu. Nic więc dziwnego, że źle się czują, kiedy ktoś hejtuje ich stylizację bądź makijaż. Wiele dziewczyn ma kompleksy, przez co biorą sobie takie uwagi do serca.

Kiedy zauważysz, że Twoja dziewczyna jest zła i nie będziesz wiedział, z jakiego powodu, to postaraj się być wyrozumiały, bo być może przydarzyła jej się któraś z powyższych sytuacji.

Czytaj także: Jak poprawić humor dziewczynie?

Źródło: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj