Źródło: Pinterest

Twoja dziewczyna jest smutna? Sprawdź, jak możesz poprawić jej humor!

Dziewczyny miewają wahania nastroju, a winę za to ponoszą najczęściej hormony. Jeżeli Twoja ukochana często bywa smutna, a Ty chciałbyś poprawić jej humor, to ten wpis jest dla Ciebie. Poniżej znajdziesz 5 sposobów na to, aby poprawić nastrój swojej drugiej połówce.

Jak poprawić humor dziewczynie?

Oto kilka sprawdzonych sposobów na polepszenie nastroju Twojej drugiej połówce.

#1. Kup jej coś słodkiego

O ile Twoja dziewczyna nie jest na diecie, to śmiało możesz kupić jej coś na osłodę. Z pewnością ona doceni ten gest, bo przecież nic nie poprawia humoru bardziej niż czekolada 🙂

#2. Zaproponuj zrobienie masażu

Delikatny masaż rozluźni spięte mięśnie i zrelaksuje Twoją ukochaną, co z pewnością poprawi jej humor. Zapytaj czy miałaby na to ochotę, a jeśli się zgodzi, słuchaj dokładnie jej instrukcji, żeby przypadkiem nie zrobić jej krzywdy!

#3. Przytul ją

Twoja bliskość z pewnością ukoi nerwy Twojej drugiej połówki. Kiedy widzisz, że ona jest nie w humorze, po prostu podejdź do niej i ją przytul. Możesz to zrobić bez słowa, a i tak sprawisz jej tym ogromną radość.

#4. Wysłuchaj jej

Większość dziewczyn odczuwa ulgę, kiedy mogą wyrzucić z siebie to, co je gryzie. Jeżeli widzisz, że Twoja ukochana chce porozmawiać, to po prostu jej wysłuchaj. Możesz również sam wyjść z inicjatywą i zapytać, czy chciałaby pogadać. Taki gest z pewnością zostanie przez nią doceniony.

#5. Zaproponuj wyjście na spacer

Być może dziewczyna nie będzie chciała ruszać się z domu, ale warto spróbować namówić ją na zmianę otoczenia. Świeże powietrze i wyrwanie się z czterech ścian powinny poprawić jej humor, szczególnie jeśli zaproponujesz spacer w jakimś ciekawym miejscu lub kawę i ciasto w pobliskiej kawiarni.

Czytaj także: 8 tekstów, które dziewczyny uwielbiają dostawać w smsach?

5 powodów, by się przytulać
Źródło: https://twitter.com/marizulca/status/1194839811745615872

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj