Źródło: Pinterest

Chcesz wiedzieć, co najbardziej liczy się dla większości dziewczyn? Z tego wpisu dowiesz się, czego one pragną!

Wiele dziewczyn ma w swojej głowie obraz idealnego chłopaka. Dla jednych ważne są cechy wyglądu, a dla innych charakteru. Większość jednak zgodzi się z tym, że pewne zachowania u chłopców są szczególnie pożądane. Kilka z nich przedstawiamy poniżej.

Czego dziewczyny pragną od chłopaków?

#1. Okazywania uczuć

W związku najważniejsza jest miłość, ale liczy się też romantyzm. Wszelkie czułe gesty są bardzo ważne dla każdej dziewczyny, dlatego ich nie unikaj. Nie wstydź się chwycić za rękę czy przytulić publicznie swoją partnerkę.

#2. Szczerości

Kłamstwo działa na większość dziewczyn jak czerwona płachta na byka. Nie oszukuj nawet w małych sprawach, bo w taki sposób łatwo stracić zaufanie u drugiej osoby. Odbudować je z kolei jest bardzo ciężko.

#3. Poświęcania uwagi

Wiele dziewczyn narzeka na to, że ich partnerzy poświęcają im zbyt mało uwagi. Nie mają dla nich czasu albo nie słuchają, co się do nich mówi. Jeżeli zależy Ci na Twojej ukochanej, to postaraj się poświęcać jej tyle uwagi, ile ona potrzebuje.

#4. Wierności

Nikt nie chce być w związku z osobą, która nie potrafi dochować wierności. Jeśli mówisz dziewczynie, że ją kochasz, to nie szukaj dodatkowych wrażeń na boku! Oczywiście ta zasada tyczy się obojga partnerów.

#5. Bycia odpowiedzialnym

Każdemu z nas zdarzy się czasem zrobić jakąś głupotę. Odpowiedzialność polega jednak na ponoszeniu konsekwencji swoich czynów. Odpowiedzialność to również dbanie o drugą osobę oraz myślenie o (Waszej wspólnej) przyszłości.

#6. Szacunku

Miłość polega na akceptowaniu drugiej osoby – jej wyborów, poglądów, zachowań czy wyglądu. I to jest właśnie to, czego dziewczyny pragną od chłopaków. Pewności, że cokolwiek ona zrobi, Ty będziesz ją szanował oraz wspierał.

Czytaj także: Te błędy niszczą Twoje relacje z dziewczynami!

Źródło: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj