Jeśli poznałaś dopiero co chłopaka i zależy Ci, żeby nie popełnić żadnego błędu, to ten wpis jest dla Ciebie.

Nowa znajomość wiąże się z wielkimi nadziejami, ale również ze sporym stresem. Co robić, a czego nie robić, żeby niczego nie popsuć? Oczywiście w tym wszystkim nie chodzi o to, żeby udawać kogoś, kim się nie jest. Nie warto jednak od początku pokazywać swoje gorsze oblicze, bo możemy odstraszyć potencjalnego kandydata, a tego przecież nie chcemy 🙂 Poniżej znajdziesz kilka przykładów zachowań, których należy unikać na początku znajomości.

Czego nie robić na początku znajomości?

#1. Nie obrażaj się. Chłopcy bardzo tego nie lubią, a jeśli zaczniesz tak robić od początku Waszej znajomości, to możesz go najzwyczajniej w świecie wystraszyć. Chyba tego nie chcesz, prawda? Właściwie to w ogóle nie powinnaś się obrażać, tylko rozmawiać o problemach 🙂

#2. Nie przeklinaj. Nawet jak jesteś zdenerwowana, staraj się unikać przekleństw. Rzucając brzydkimi słowami zrobisz na nim złe wrażenie, bo mimo że chłopcom często zdarza się przeklinać, to bardzo nie lubią, gdy dziewczyny to robią.

#3. Nie gadaj o innych chłopcach. Oczywiście nie chodzi o to, żeby słowem nie wspominać o swoich kolegach. Część dziewczyn robi to jednak po to, aby wywołać zazdrość u chłopaka. Doskonale to rozumiemy, ale co za dużo to niezdrowo. Nadużycie w tym przypadku przyniesie efekt odwrotny do zamierzonego i sprawi, że on weźmie Cię za flirciarę.

#4. Nie okłamuj go. Kłamstwo ma krótkie nogi, a na początku znajomości może oznaczać po prostu koniec. Nie każdy jest skłonny dać drugą szansę, dlatego zanim oszukasz chłopaka (nawet w błahej sprawie), dobrze się zastanów czy warto.

#5. Nie rób mu scen zazdrości. Jeśli on ma sporo koleżanek to pewnie nie do końca Ci się to podoba. Rozumiemy to. Unikaj jednak robienia awantur – zdecydowanie lepszym wyjściem będzie szczera rozmowa na ten temat. Więcej się dowiesz i mniejsza obawa, że się pokłócicie.

Czytaj także: Czy miłość od pierwszego wejrzenia istnieje?

początek znajomości z chłopakiem

Źródło zdjęć: http://pl.pinterest.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj