Źródło: Pinterest

W tym wpisie pokażemy Wam zachowania, jakich się lepiej wystrzegać, będąc ze swoją drugą połówką w miejscu publicznym.

Nieważne jak bardzo się kochacie i jak bardzo chcecie to sobie okazywać, ale są pewne zasady, które należy zachowywać, będąc na ulicy czy w urzędzie. Takie zachowania nie tylko świadczą o złym wychowaniu, ale mogą również zrazić innych ludzi do Was. Czego więc powinniście się wystrzegać, będąc razem w publicznym miejscu?

Czego pary nie powinny robić w miejscach publicznych?

1. Nie mówcie do siebie słodkimi przezwiskami

Mowa tu o takich określeniach, jak np. Misiaczek, Cukiereczek, Kociak i inne tego typu. Nie każdy na ulicy czy w urzędzie musi przecież wiedzieć, jak nazywasz swojego ukochanego. Takie słodkie słówka lepiej zostawić na prywatne rozmowy, kiedy będziecie sami. Oczywiście Kochanie czy Skarbie są bardziej neutralne, jednak w formalnych sytuacjach, najlepiej mówić do siebie po imieniu.

2. Nie całujcie się namiętnie

Nie każdemu, kto widzi całującą się parę, podoba się ten widok. Wiele osób to oburza lub obrzydza. Na ulicy przez całowanie możecie stracić czujność, a w urzędzie mogą Was nawet wyrzucić. Pocałunek to dość intymna i prywatna sprawa, dlatego lepiej nie całować się na forum. Taką przyjemność zostawcie sobie na potem i zróbcie to w jakimś zaciszu, gdzie nikomu nie będziecie przeszkadzać, a i Wy będziecie mogli lepiej się skupić i przeżywać tę chwilę.

3. Nie dotykajcie sobie miejsc intymnych

No bo co mogą sobie ludzie pomyśleć, widząc jak ulicą idzie para, gdzie chłopak trzyma dziewczynę, np. za pupę? Raczej nie świadczy to o nich dobrze, a przy tym może być uważane za brak szacunku. Poza tym, tego typu zachowania, to również prywatna sfera. Lepszym pomysłem jest trzymanie się za ręce, co jest nie tylko romantyczne, ale też urocze.

4. Nie rozmawiajcie o sprawach łóżkowych

Będąc w tłumie, raczej nie zaczynajcie rozmów na temat, co będziecie robić wieczorem, w jaki sposób, itp. Wielu ludzi może czuć niesmak, poza tym po co mają wiedzieć o Waszych planach. To powinny być tematy poruszane w cztery oczy, bez udziału ?widowni?.

5. Nie kłóćcie się

Kłótnie czasami są nieuniknione, jednak wstrzymajcie się w miejscu publicznym. Oprócz tego, że będziecie zakłócać spokój innym, to wszyscy będą świadkami Waszego nieporozumienia, będą wiedzieć jaki macie problem, a czasami nie jest to przyjemne. Nie wprowadzajcie innych w nerwowy nastrój.

6. Nie uprawiajcie seksu

Jest to również sprawa, która powinna być raczej przeżywana w zacisznym kącie, niż np. na ławce w parku. Weźcie pod uwagę to, że na ulicy nie tylko można spotkać dorosłych, ale również dzieci, oraz że ludziom nie spodoba się raczej widok nagich ciał. Przez takie zachowanie, bardzo łatwo kogoś zgorszyć, a ponadto możecie zostać ukarani mandatem.

Pamiętajcie o rzeczach powyżej, bo w dzisiejszych czasach są przez wielu zapomniane. Świadczą one o naszej kulturze oraz dobrym wychowaniu. Lepiej przeżywać swój związek w spokoju i ustronnym miejscu, niż wśród tłumu obcych ludzi.

Polecamy: 6 największych zagrożeń dla związku!

Źródło: Pinterest

4 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj