Źródło: Pinterest

Zastawiasz się, czemu on nie lubi Twoich przyjaciółek? Oto możliwe powody.

Każda z nas chciałaby, żeby jej przyjaciółki akceptowały jej chłopaka i odwrotnie. Niestety nie zawsze tak jest. Czasami koleżanki krytykują nasz wybór, a czasem to nasz ukochany ich nie znosi. Nie jest to łatwa sytuacja, ale dopóki ani jedna, ani druga strona nie każe nam wybierać, można to wszystko jakoś pogodzić. Warto jednak próbować to zmienić i zrobić wszystko, aby najbliższe nam osoby zaczęły się tolerować. Jak to zrobić? Trzeba zacząć od znalezienia przyczyny niechęci i wyeliminować ją. W tym spisie przedstawimy możliwe powody, dlaczego on nie lubi Twoich przyjaciółek.

#1. Przy nich jesteś inna. Kiedy jesteście z chłopakiem sam na sam jesteś dojrzała i romantyczna. W obecności koleżanek dostajesz głupawki, gadasz bzdury i śmiejesz się jak wariatka. Jeśli tak robisz to nic dziwnego, że on czuje niechęć do Twoich koleżanek i woli, gdy się z nimi nie spotykasz.

#2. One za nim nie przepadają. Możliwe, że Twoje koleżanki nie ubóstwiają Twojego ukochanego, a na dodatek powiedziałaś mu o tym. W tej sytuacji on prawdopodobnie boi się, że pod ich naciskiem zerwiesz z nim.

#3. W ich obecności nie zwracasz na niego uwagi. Kiedy spotykacie się w większym gronie, przestajesz rozmawiać ze swoim chłopakiem, tylko skupiasz się na swoich przyjaciółkach? Jeśli często tak się zdarza, to nie ma się co dziwić, że on ich nie lubi.

#4. On uważa, że mają na Ciebie zły wpływ. Jeśli Twoje przyjaciółki lubią imprezować, przeklinają i piją alkohol, a Ty w ich towarzystwie też się tak zachowujesz to pewnie dlatego on za nimi nie przepada. Jeśli na dodatek Twoje koleżanki są singielkami, które często flirtują z chłopakami, to chyba masz odpowiedź na swoje pytanie.

#5. Spędzasz z nimi za dużo czasu. Możliwe, że problemem nie jest to, że się z nimi spotykasz, tylko to, że robisz to zbyt często. Być może Twój chłopak jest po prostu zazdrosny, że poświęcasz im zbyt dużo uwagi, a jego zaniedbujesz.

Czytaj także: Co robić, gdy podrywa Cię chłopak przyjaciółki?

Czemu ON nie lubi Twoich przyjaciółek?Źródło zdjęć: Pinterest

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj