Jak zerwać z chłopakiem?
Źródło: https://pl.pinterest.com/pin/750201250423711670

Coraz częściej zastanawiasz się, czy Wasz związek na pewno ma sens? W tym wpisie znajdziesz 5 sygnałów, które potwierdzą Twoje obawy.

Kryzysy pojawiają się w większości związków. Jednak kryzysy mają to do siebie, że po pewnym czasie udaje się je zażegnać. Jeśli między Wami nie jest dobrze już od dłuższego czasu, a Ty coraz częściej zastanawiasz się, czy na pewno to jest TO, przeczytaj koniecznie nasz wpis. Poniżej znajdziesz 5 sygnałów, świadczących o tym, że Wasza relacja nie ma sensu.

Czy Wasz związek nie ma sensu?

#1. Często masz wątpliwości, czy go kochasz

Chwila zwątpienia może pojawić się nawet w najlepszym związku, ale to powinna być… chwila. Jeśli masz coraz częściej wątpliwości, a u partnera widzisz więcej wad niż zalet, nie jest to dobry znak. Może to oznaczać, że podświadomie czujesz, że Wasz związek nie ma sensu i próbujesz znaleźć na to jakiś dowód.

#2. Czujesz, że nie jesteś dla niego ważna

Masz wrażenie, że w hierarchii priorytetów swojego chłopaka zajmujesz ostatnie miejsce? Zawsze jest czas na kolegów, pasje, pilne sprawy, tylko dla Ciebie go brakuje? Nie ma chyba nic gorszego niż uczucie samotności w związku. Zasługujesz na kogoś, kto będzie chciał spędzać z Tobą jak najwięcej czasu.

#3. Kłótnie to Wasza codzienność

Wielu parom zdarza się pokłócić, ale najczęściej zakochani szybko dochodzą do porozumienia. Kłótnie nie zawsze są złe, bo potrafią oczyścić atmosferę pomiędzy partnerami. Należy jednak przyjrzeć się bliżej temu, jak wygląda sama kłótnia. Jeżeli polega na wzajemnych oskarżeniach, a przy tym okazujecie sobie brak szacunku, to nie rokuje dobrze.

#4. Zwracasz dużą uwagę na innych chłopaków

Bycie w związku nie oznacza automatycznie ślepoty na urodę innych osób. To normalne, że zdarzy nam się spojrzeć na kogoś lub zawiesić na tej osobie oko na dłuższy moment. Co innego jednak spojrzeć, a co innego przyciągać kogoś wzrokiem, w nadziei na nawiązanie kontaktu. Zastanów się, czy przypadkiem podświadomie nie szukasz nowego partnera.

#5. Nie brakuje Ci jego obecności

Dawniej nie mogliście wytrzymać bez siebie ani chwili, a teraz możecie nie widzieć się przez kilka dni, a Ty i tak za nim nie tęsknisz? Być może uczucia między Wami się wypaliły, a trzyma Was przy sobie jedynie przyzwyczajenie. W takiej sytuacji należy się zastanowić, czy Wasz związek na sens.

Czytaj także: Nie jesteś pewna czy kochasz swojego chłopaka? Sprawdź!

Źródło: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj