Jeśli martwisz się tym, że nie masz powodzenia u chłopaków, sprawdź co może być tego przyczyną.

Jesteś niebrzydka, masz zainteresowania i da się z Tobą pogadać, a mimo tego wciąż jesteś sama? W tym wpisie znajdziesz możliwe powody, dlaczego chłopcy Cię nie podrywają.

Dlaczego nie masz powodzenia u chłopców?

Wyglądasz na zaniedbaną

Możesz być najpiękniejsza na świecie, ale jeśli rzadko myjesz włosy, masz brudne paznokcie, a Twoje ubrania są wygniecione, to nikt nie zwróci na Ciebie uwagi. Zadbana i modnie ubrana dziewczyna, zwraca na siebie uwagę. Jeśli nie stać Cię na zakupy w sieciówkach, poszperaj w second handach. Przy odrobinie cierpliwości jesteś w stanie wyszukać prawdziwe perełki, w dobrym stanie i korzystnej cenie, a dodatkowo masz pewność, że żadna z Twoich koleżanek nie będzie mieć na sobie tego co Ty.

Jesteś zbyt idealna

Czasami problemem może być to, że? jesteś za ładna! Jeśli na dodatek jesteś zbyt pewna sobie, to możesz sprawiać wrażenie wyniosłej i dlatego nie masz powodzenia. Chłopcy boją się takich dziewczyn, dlatego postaraj pokazać innym, że jesteś w porządku. Otwórz się na nowe znajomości, a na pewno pojawią się adoratorzy.

Masz trudny charakter

Ładna buzia to nie wszystko. Jeśli jesteś nieuprzejma, lubisz dogryzać innym i często się obrażasz, to nie dziw się, że żaden chłopak nie chce z Tobą być. Z pewnością wielu o Tobie myśli, ale niewielu śmiałków odważy się do Ciebie zbliżyć.

Zawsze jesteś w towarzystwie koleżanek

Ciężko jest zagadać do dziewczyny, która wszędzie chodzi z obstawą. Wielu chłopaków zrezygnuje z zaproszenia Cię na kawę, jeżeli miałby to zrobić w obecności Twoich koleżanek. Idź od czasu do czasu gdzieś sama.

Zachowujesz się jak desperatka

Niektórzy chłopcy lubią być podrywani, ale bez przesady. Ciągłe aluzje, zaczepki i nadmierne zwracanie na siebie uwagi działa na nich odpychająco. Nie musisz robić tajemnicy z faktu, że szukasz chłopaka, ale mało prawdopodobne, że ktoś będzie Cię podrywał, jeśli trąbisz o tym na prawo i lewo.

Masz zbyt wysokie wymagania

Choć kręci się wokół Ciebie kilku chłopców, to żaden z nich nie jest wystarczająco dobry, by dać Ci się poznać. Oczywiście nie należy zadowalać się byle kim, tylko dlatego, że ktoś na nas spojrzał, ale zbyt wygórowane oczekiwania grożą tym, że nigdy nie spotkasz odpowiedniego kandydata.

Mało się uśmiechasz

Uśmiech potrafi zdziałać cuda. Chłopcy lubią pozytywne dziewczyny, dlatego pokaż, że jesteś wesoła. Nie chodzi oczywiście o to, żebyś chichotała co chwilę lub szczerzyła się jak przysłowiowy głupi do sera. Jednak naturalny uśmiech jest zachętą dla większości chłopaków i sygnałem, że warto Cię poznać.

Nie flirtujesz

Zamiast flirtować z chłopakami, traktujesz ich jak kumpli, przez co oni? traktują Cię tak samo! Jeśli nie wiesz jak dać do zrozumienia chłopakowi, że Ci się podoba, koniecznie zajrzyj do naszego wpisu: Jak stać się królową podrywu?


Źródło zdjęć: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj