Źródło: Pinterest

Byłaś z chłopakiem na randce, a on nie próbował nawet Cię pocałować? Jeśli martwisz się, że coś jest nie tak, to ten wpis jest dla Ciebie.

Pierwsza randka to dla wielu dziewczyn ogromne przeżycie, z którym wiążą duże nadzieje. Nic więc dziwnego, że większość nastolatek ma zaplanowany cały przebieg tego spotkania. Gorzej, jeśli coś pójdzie nie tak, jak to sobie zaplanowały. Wtedy zaczyna się panika i szukanie przyczyny. ,,Dlaczego mnie nie pocałował? Przecież było tak miło… Może powiedziałam lub zrobiłam coś głupiego? A może to nieświeży oddech?”. W tym wpisie przedstawimy możliwe powody, dlaczego tak się (nie) stało.

#1. Nie chciał na Ciebie naciskać. Być może on nie pocałował Cię jako pierwszy, bo widział, że jesteś zdenerwowana i nie chciał na Tobie wywierać presji. Jeżeli tak było, to bardzo miło z jego strony.

#2. Bał się odrzucenia. Nie zakładaj od razu, że skoro Cię nie pocałował, to nie miał na to ochoty. Być może chciał tego równie mocno co Ty, ale bał się, że to za szybko i że go odrzucisz.

#3. Nie było okazji. Każdy z nas jest inny – to, że według Ciebie była okazja do pocałunku, nie oznacza, że on uważa tak samo. Możliwe, że jego zdaniem nie było odpowiedniego momentu.

#4. Miał nieświeży oddech. Nie tylko Ty możesz mieć problem z zasychaniem w ustach. Jeśli on poczuł, że jego oddech nie jest idealny, to możliwe, że po prostu zrezygnował z pocałunku.

#5. Nie chciał niczego przyspieszać. Uwierz, że są na świecie chłopcy, którzy szanują dziewczyny i mają wobec nich poważne zamiary. Jest ich nawet całkiem wielu, więc mamy nadzieję, że w swoim życiu będziesz trafiać tylko na takich gentlemanów 🙂 Możliwe, że on ma po prostu zdrowe, normalne podejście i nigdzie się nie spieszy. Przecież oboje macie mnóstwo czasu 🙂

Tym wpisem chciałybyśmy Ci uświadomić, że jeśli nie całowałaś się z chłopakiem na pierwszym spotkaniu, to nic się nie stało. Co więcej, to całkowicie normalne! Nie daj sobie wmówić, że jest inaczej, a jeśli w Twoim otoczeniu wprowadza się jakąś rywalizację, kto szybciej coś zrobi, to bądź ponad tym!

Czytaj także: Dlaczego on nie zmienił statusu związku, choć jesteście razem?

pocałunek na pierwszej randceŹródło zdjęć: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj