Źródło: Pinterest

Czy fakt, że Twój chłopak spogląda na inne dziewczyny, oznacza, że już go nie kręcisz? Niekoniecznie!

,,Pies na baby” – pewnością znasz to powiedzenie. Czy dotyczy ono tylko chłopaków, którzy podrywają inne dziewczyny? Niekoniecznie. Może określać też facetów, którzy spoglądają na inne kobiety. Co to oznacza? Że to powiedzenie dotyczy 90% chłopaków.

Dlaczego oni to robią?

Uwierz, że to nie kwestia robienia Ci na złość czy sprawienia przykrości. Oni robią to nieświadomie! Tak działa instynkt – tzn. oni są tak zaprogramowani! Czy to jednak oznacza, że mamy to przyjmować bez słowa i z uśmiechem na twarzy? Jasne, że nie.

Czy robić z tego powodu awanturę?

Według nas awantura to nie najlepszy sposób na wskóranie czegokolwiek. Poza tym czy robienie awantury jest okej, jeśli i Tobie zdarzy się czasem zawiesić oko na dłużej na jakimś przystojniaku? Różnica polega na tym, że my, dziewczyny, robimy to na ogół dyskretnie, a chłopcy się z tym aż tak nie kryją.

Co robić w takim razie?

Porozmawiaj z nim! Możliwe, że takie spoglądanie ukradkiem to odruch, ale bezwstydne gapienie się czy wręcz odwracanie za dziewczyną w krótkiej spódnicy to już jest coś, co powinno się kontrolować. Być może on nie wie, że sprawia Ci to przykrość i musisz mu to uświadomić. W końcu jeśli Cię kocha, to powinien nad sobą popracować 🙂

Warto zwrócić uwagę na jeszcze jeden aspekt – wiele dziewczyn ubiera się w sposób prowokacyjny, bo po prostu lubią być w centrum uwagi. One wręcz pragną, żeby na nie patrzeć i przyznaj, że sama też na nie patrzysz, prawda? Skoro zwracają Twoją uwagę, to chyba nie powinnaś dziwić się, że również Twój facet rzuci na nie okiem.

Czytaj także: Po czym poznać, że ON kłamie?

Źródło zdjęć: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj