Sprawdź, w czym singielki mają lepiej niż dziewczyny będące w związku!

Jesteś singielką i czujesz się z tego powodu zdołowana? W tym wpisie przekonamy Cię, że wcale nie jest tak źle, jak Ci się wydaje. Bycie solo ma wiele zalet! Czytaj dalej i sama się przekonaj.

Dlaczego warto być singielką?

Robisz co chcesz. Nie musisz tłumaczyć się gdzie i z kim wychodzisz, masz ochotę – idziesz. To samo tyczy się spędzania wolnego czasu. Dziewczyny w związkach nie mają takiego luzu.

Zero kompromisów. Będąc w związku, często musisz godzić się na rzeczy, na które do końca masz ochotę, no chyba, że zwiążesz się z pantoflarzem 🙂 Singielki nie muszą nikomu ustępować i to jest piękne! Oglądanie meczu? Nigdy w życiu, chyba że sama masz na to ochotę 🙂

Możesz flirtować z chłopakami. To oczywiste, że będąc w związku nie podrywa się innych chłopców, ale singielki mogą sobie pozwolić na flirtowanie z nieznajomymi bez żadnych wyrzutów sumienia.

Żadnych wymówek. Nie musisz udawać przed rodzicami, że idziesz się uczyć do koleżanki i po kryjomu spotykać z chłopakiem. Masz czyste sumienie i nie musisz się denerwować.

Możesz nosić to, co Ci się podoba. Żadnego marudzenia, że ta mini jest zbyt krótka, albo rezygnowania z noszenia ulubionej bluzki, bo jest w kolorze, którego ON nie lubi. W tej kwestii tylko TY masz coś do powiedzenia.

Skupiasz się na sobie. I na swoich pasjach. Masz czas na swoje hobby i nie musisz z niczego rezygnować. Dzięki temu, gdy już poznasz kogoś fajnego, będziecie mieli dużo ciekawych tematów do rozmów.

Jesz to, na co masz ochotę. W związku często Twój jadłospis jest dostosowany do tego co lubi Twój facet (bo przecież nie będziesz gotować dwóch obiadów, prawda?). Nawet jeśli lubicie podobne rzeczy, to na pewno jest coś, czego on nie znosi, a Tobie się nie chce gotować tylko jednej porcji. Singielki zawsze robią jedną porcję i jedzą same pyszne rzeczy 🙂

Masz czas dla przyjaciół. Często będąc w związku, zaniedbuje się inne znajomości, ale Ty nie masz takiego problemu.

Nie musisz się starać o akceptację. Bycie cały czas miłą dla jego rodziców i rodzeństwa, może być męczące na dłuższą metę. Singielki nie muszą się martwić, że palną jakąś gafę, a nawet jeśli, to nic się nie stanie.

Czytaj także: 10 powodów dlaczego lepiej mieć psa niż chłopaka

Dlaczego warto być singielką?

Źródło zdjęć: http://favim.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj