Romka ukrywa przed swoim chłopakiem pewien sekret. Czy powinna wyjawić mu całą prawdę?

,,Droga Redakcjo i Czytelniczki, mam na imię Romka i bardzo proszę o pomoc. Temat jest dość dla mnie wstydliwy, ale muszę się gdzieś wyżalić, a nie mogę tego nikomu powiedzieć. Z moim chłopakiem jesteśmy w związku od pół roku i jest fajnie. Jednak od jakiegoś czasu widzę, że podobają mi się też dziewczyny. Kiedyś się z chłopakiem pokłóciliśmy i wkurzona poszłam z przyjaciółkami na imprezę i tam była taka śliczna dziewczyna. Zaczęłyśmy tańczyć i było super, gdy nagle ona mnie pocałowała! W pierwszej chwili się odsunęłam i nagle milion myśli, że co ja robię i w ogóle. Za chwilę jednak sama odwzajemniłam ten pocałunek. Ta muzyka, ten klimat i jeszcze jej słodkie perfumy. To wszystko mega na mnie zadziałało. Ona całowała niesamowicie po prostu i jak o tym pomyślę to aż mam ciary!

Bawiłyśmy się jeszcze trochę, ale w którymś momencie musiałam wracać do domu. Potem cały tydzień nie mogłam o niej zapomnieć. W między czasie pogodziłam się z chłopakiem i było między nami okej. Trochę mam wyrzuty sumienia, że zdradziłam ukochanego i to na dodatek z dziewczyną, chociaż w sumie on pewnie by się bardziej wkurzył, gdybym całowała się z chłopakiem.

Teraz jak o tym pomyślę, to sama nie wiem co czuję, bo w sumie to inne dziewczyny mi się jakoś nie podobają, no a z tamtą chyba bym nie chciała być, bo to było tylko takie imprezowe i raczej nic poważnego by z tego nie było. Czy ja jestem bi? Mam nadzieję, że nie, bo rodzice by mnie zabili. Stwierdziłam, że nie powiem nic chłopakowi i też nie pojawiam się w tym klubie, ale boję się, że kiedyś tam razem pójdziemy i ona tam będzie i wszystko się wyda… Bo jeszcze jest taka sprawa, że w tym klubie była taka laska, którą oboje znamy. Nie jestem pewna czy mnie widziała, ale od tego czasu jestem dla niej mega miła, tylko boję się, że ona może mnie sprzedać.

Co robić? Może jednak powiedzieć mu prawdę? Pomocy!”.

,,Czy powinnam wyznać mu prawdę?"

Źródło zdjęć: http://favim.com

2 KOMENTARZE

  1. Nie przejmuj się Romka, ale powiedz to swojemu chłopakowi, bo może on też na Ci coś podobnego do powiedzenia a w związku musicie być ze sobą szczerzy, rodzice nie mogą Cię zabić za coś takiego, ponieważ muszą akceptować to jaka jesteś, a jak nie zrozumieją to możesz zawsze uciec z domu i zamieszkać u swojego chłopaka albo w ostateczności u tamtej dziewczyny, gdyż oni na pewno Ci pomogą i pocieszą w trudnych chwilach Twojego życia, które może dzięki nim zostać przepełnione miłością i troską, ale pamiętaj żeby nie spotykać się z nimi jednocześnie, będziesz musiała wybrać jedną opcję, ale moim zdaniem wersja z zamieszaniem u chłopaka jest gorsza. Życzę powodzenia na dalszej drodze Twojego życia.
    Pozdrawiam cieplutko ?

  2. Mój chłopak nie robił problemu, że się całowałam z dziewczynami raz na jakiś czas. Szczerze to on nawet wie, że kręcą mnie dziewczyny i gdybym się z nim rozstała to zostałabym lesbijką dla spróbowania czegoś nowego. Moim zdaniem zaakceptuje to a jeżeli wasz związek trwa już dłuższy czas to na pewno ci wybaczy i nie skreśli tego związku 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj