Sprawdź, jak na przestrzeni lat ewoluował styl Gigi Hadid.

Jelena Noura, czyli „Gigi” Hadid urodziła się 23 kwietnia 1995 roku w Los Angeles. Od 2013 roku związana jest z agencją IMG Models, rok później zadebiutowała na liście Top 50 serwisu Models.com. W roku 2016 ogłoszona została Modelką Roku podczas Fashion Awards.

Ewolucja stylu Gigi Hadid

Gwiazda zadebiutowała jako modelka w wieku dwóch lat, zostając twarzą kolekcji dla dzieci firmy Guess. 14 lat później, w roku 2011 wznowiła kontrakt z firmą i w roku 2012 ponownie została twarzą ich marki. W kolejnym roku Gigi przeprowadziła się do Nowego Jorku, gdzie podpisała kontrakt z agencją IMG Models.

Modelka od początku kariery ma długie blond włosy. Zmienia jedynie ich odcień. Gwiazda ma również okrągłą twarz, którą stara się optycznie wyszczuplić dzięki przedziałkowi na środku głowy i odpowiedniemu makijażowi.

Ewolucja stylu Gigi Hadid

W 2015 roku Gigi zaprezentowała się w krótkich włosach, jednak szybko wróciła do swojej dawnej długości.

Ewolucja stylu Gigi Hadid

Gigi na początku swojej kariery na wielkie wyjścia wybierała najczęściej obcisłe spodnie i marynarkę lub koszulę. Gwiazda często stawiała na jeden, wyróżniający się element, np. buty lub spodnie, które sprawiały, że jej stylizacje były bardzo ciekawe.

Ewolucja stylu Gigi Hadid

Już parę lat temu styl modelki uległ zmianie i na wielkie wyjścia zakłada ona seksowne sukienki, podkreślające jej zgrabną figurę.

Ewolucja stylu Gigi Hadid

Na co dzień Gigi ubiera się zgodnie z obowiązującymi trendami. Czyli tak, jak na prawdziwą modelkę przystało 🙂 Dzięki umiejętnemu dobieraniu dodatków, gwiazda wygląda dobrze nawet w dresie. Nic więc dziwnego, że stała się wzorem dla wielu kobiet na całym świecie.

Ewolucja stylu Gigi Hadid

Co myślicie o stylu Gigi? Podoba Wam się? Piszcie w komentarzach!

Źródło tekstu: https://pl.wikipedia.org/wiki/Gigi_Hadid || Źródło zdjęć: http://pl.pinterest.com

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj