Źródło: Favim

Sprawdź, co Cię czeka w tym roku. Z kim jest szansa na miłość, a kogo lepiej unikać? Przeczytaj horoskop dla Koziorożca!

Jesteś ciekawa co Cię czeka w miłości w tym roku? Sprawdź nasz horoskop dla Koziorożca!

Horoskop miłosny: Koziorożec

Jowisz wciąż ci sprzyja i zapewni ci wiele miłosnych atrakcji i spełnienie w związkach. Staniesz się bardziej towarzyski, a również w pracy nie zabraknie okazji do zawarcia nowych ekscytujących znajomości. Nabierzesz pewności siebie, wykorzystaj tylko swoje atuty i pokaż wszystkim, że trzeba się postarać, aby zdobyć twoje względy. Twoimi atutami są wierność, stabilność i wsparcie, jakiego udzielasz partnerowi. W tym roku o wiele częściej będziesz miał okazję zrealizować swoje ukryte erotyczne pragnienia.

Przychylne Ci znaki

Raki i Skorpiony zrozumieją twoje miłosne potrzeby. Pewien Strzelec zawróci ci w głowie, ale zanim powiesz tak, sprawdź jego prawdziwe intencje. Nie zapomnij o propozycjach Panny, nie odrzucaj też zalotów Barana, razem wiele zdziałacie. Pewna Waga będzie zbyt długo się zastanawiać, zastanów się, czy warto czekać.

Dla singli

Warto przejąć inicjatywę. Od stycznia do pierwszych dni września masz szczęście w miłości, wykorzystaj więc dobrą passę i wreszcie zacznij randkować na potęgę. Weź inicjatywę w swoje ręce. Jowisz ośmieli cię do zrobienia pierwszego kroku. Nie podpieraj ścian na balach karnawałowych, nie unikaj nieznajomych. Od 23.01 do 16.02 oraz od 12.11 do 7.12 Wenus przebywa w twoim znaku zodiaku i sprzyja zakochaniu i wyjątkowym erotycznym podbojom. Wiosną zniknie twoja nieśmiałość i niechęć do zawierania nowych kontaktów. Sam się zdziwisz, jak dużo masz innym do powiedzenia. Latem będzie gorąco w twojej sypialni. Kiedy Mars będzie w twoim znaku od 27.08 do 9.11 twoje notowania w towarzystwie wzrosną i możesz spodziewać się większej liczby randek i osób zainteresowanych twoją osobą.

Dla związku

Twoje życie osobiste bardzo się ożywi za sprawą trygonu Jowisza do twojego znaku. Wygospodaruj więcej czasu dla was dwojga, nie oglądaj się na dzieci i rodzinę, sami też potrzebujecie pobyć sami. W pierwszej połowie roku zorganizujesz rodzinny wyjazd, który wszyscy długo będą pamiętać. Zazdrość, która może cię dopaść w październiku i listopadzie, nawet jeśli będzie nieuzasadniona, przysporzy ci wielu zmartwień. Mars, który wtedy będzie przebywał w twoim znaku, ożywi też twoje życie w sypialni.

Czytaj także: Horoskop miłosny: Strzelec

Horoskop na wesoło

Źródło tekstu: http://czary.pl/horoskopy/milosny/horoskop02m.php

3 KOMENTARZE

  1. Dopiszcie jeszcze „dla chłopaków: bliźnięta z imieniem na literę P to idealna osoba dla ciebie” i pokażę to mojemu crushowi XDD

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj