Źródło: Favim

Sprawdź, co Cię czeka w tym roku. Z kim jest szansa na miłość, a kogo lepiej unikać? Przeczytaj horoskop dla Strzelca!

Jesteś ciekawa co Cię czeka w miłości w tym roku? Sprawdź nasz horoskop dla Strzelca!

Horoskop miłosny: Strzelec

Poważnie podejdź w tym roku do spraw uczuć, na randki nie spóźniaj się i ogranicz repertuar głupich żartów do minimum. Z twoimi radami wszyscy będą się bardzo liczyć. Na urlopie baw się i szalej. Wykorzystaj też niezwykle korzystny czas dla spraw małżeńskich i miłosnych. Wenus i Saturn będą w tym roku skłaniać cię do uporządkowania miłosnych spraw. Mars zapewni ci jednak dużą porcję erotycznych wrażeń. W uczuciach szukać będziesz nie zwariowanych przygód i magnetycznych flirtów, ale spokoju, bezpieczeństwa i prawdziwych przeżyć.

Przychylne Ci znaki

Daj szansę adoratorom czy wielbicielkom spod znaku Bliźniąt, Lwa i Wagi. Pamiętaj, że w tym roku osobą najbliższą twojemu serca może się okazać ktoś, kto jest starszy od ciebie lub pełni ważną funkcję. Nie dawaj kolejnej szansy Rakom, ponieważ nie dogadacie się w tym roku.

Dla singli

Będziesz miał wiele okazji spotkać miłość swojego życia i przeżyć niezwykle namiętne chwile. Zimą będziesz uważnie dobierać kandydatów na randki, bo lepiej polegać na jakości, a nie ilości spotkań. Wiosną miłosne sprawy przyspieszą, bo Mars od marca do maja i w sierpniu będzie się znajdował w twoim znaku. Zaczniesz bardziej się starać, a trudności, jakie stawia na twojej drodze Saturn, wreszcie znikną. Nie zastanawiaj się zbyt długo, jak zdobyć uznanie kogoś, kto właśnie wpadł ci w oko i nie udawaj kogoś, kim wcale nie jesteś. Latem przyjaciele przedstawią ci kogoś, z kim warto będzie się umówić. Jesienią podejmij poważną decyzję, z kim chcesz być. Bierz na serio to, co wydarzy się podczas pobytu Wenus, planety miłości, w twoim znaku od 1.01 do 23.01 oraz od 18.10 do 12.11. Na udane randki i łut miłosnego szczęścia możesz również liczyć w dniach 4.04-29.04, 24.05-17.06, 12.07-5.08.

Dla związku

Będziesz potrzebować więcej czasu dla siebie. Oczekuj i wymagaj od partnera tyle samo, co od siebie, a znów zaczniecie nadawać na tych samych falach. Podejmuj ważne decyzje, pomóż partnerowi rozwiązać jego problemy. W pierwszej połowie roku uda ci się rozpalić namiętność w waszym związku, szczególnie w marciu, kwietniu, maju i sierpniu. Jesienią spodziewaj się udanych spotkań rodzinnych, a wolne chwile spędzone razem będą wyjątkowe.

Czytaj także: Horoskop miłosny: Skorpion

Horoskop na wesoło

Źródło tekstu: http://czary.pl/horoskopy/milosny/horoskop02m.php

4 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj