listy
Źródła: https://favim.com/image/163613 || https://www.pinterest.es/pin/461478293037020941 || https://favim.com/image/7266113

Marta zastanawia się, czy warto jeszcze walczyć o Pawła. Co byście jej poradziły?

,,Droga redakcjo! Piszę do Was, bo mam pewien problem z chłopakiem, w którym się zakochałam. Paweł jest starszy ode mnie o 2 lata i znamy się od małego – mieszkaliśmy w tym samym bloku. Po rozwodzie rodziców przeprowadziłam się z mamą gdzie indziej i kontakt się urwał, jednak po paru latach trafiliśmy na siebie na portalu randkowym.

Z początku ani ja, ani on, nie skojarzyliśmy, że się ,,znamy”. Nasza odnowiona znajomość nie trwała jednak zbyt długo, bo okazało się, że nie jestem jedyną dziewczyną w jego życiu. Czas mijał, a ja powoli zapominałam o Pawle.

Poznałam Oliwiera, z którym wkrótce zaczęłam się spotykać. Wszystko było idealnie, dopóki nie dowiedziałam się, że Oliwier mnie zdradza. Przez kilka miesięcy nie mogłam się pozbierać, aż pewnego dnia, napisał do mnie Paweł. Chciał wiedzieć co u mnie, a ja nagle poczułam się jak dawniej, tak jakbyśmy nigdy nie urywali kontaktu.

Zaczęliśmy pisać prawie codziennie i często się spotykaliśmy. Pawłowi zaczęło zależeć i wyznał mi to, ale ja nie byłam gotowa na to, żeby z nim być. Wciąż nie potrafiłam zapomnieć o tym, jak zranił mnie Oliwier. Po raz kolejny przestaliśmy się spotykać i pisać z Pawłem, bo on nie potrafił traktować mnie jak zwykłej przyjaciółki. Po 2 miesiącach doszłam do wniosku, że nie umiem żyć bez Pawła. Nie miałam odwagi do niego napisać, ale w końcu, po wielu nieprzespanych nocach, zrobiłam to. Poprosiłam o spotkanie i wyznałam, że nie umiem żyć bez kontaktu z nim, bez względu na to, jak miałaby nasza znajomość wyglądać.

Od tygodnia jest fajnie, chociaż nie poruszamy tematu nas, w sensie jakiegoś związku itp. I teraz moje pytanie, czy powinnam coś zrobić? A jeśli tak, to co?” Marta

***

Droga Marto!

Wygląda na to, że zarówno Ty, jak i Paweł, boicie się rozczarowania miłosnego. Nie potraficie się zgrać w czasie – gdy Ty chciałabyś, aby między Wami było coś więcej, to on popełnia jakiś błąd, który to uniemożliwia lub stwierdza, że to nie ma sensu. Tak samo kiedy on chce być z Tobą – Ty boisz się, że on Cię zrani. Zanim podejmiesz jakiekolwiek działanie, upewnij się, że on chce tego samego, co Ty. Tydzień to niewiele czasu, żeby dowiedzieć się, na czym stoisz, dlatego nie śpiesz się. Doceń to, co jest teraz między Wami. Udowodnij mu swoim zachowaniem, że jesteś pewna swoich uczuć i gotowa na nowy związek. Jednocześnie warto, żebyś obserwowała Pawła – czy na pewno zmienił się i już nie podrywa innych dziewczyn, a także upewnij się, czy jemu też zależy na związku z Tobą, czy jednak woli, aby jedynie łączyła Was przyjaźń.

Polecamy: ,,Zakochałam się w zajętym chłopaku! Co mam zrobić?”

listy
Źródła: https://favim.com/image/163613 || pinterest.es/pin/461478293037020941 || https://favim.com/image/7266113

2 KOMENTARZE

  1. Czy moglibyście dawać coś mniej o miłości? Coś z kategorii Fit albo Zdrowie np. Najlepsze odżywki na lato do włosów ? Coś więcej o Fit… każdy się ze mną zgodzi…… Ale ogółem posty są super! <(") 🙂 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj