Źródło: Pinterest

Sprawdź, jakie dziewczęce imiona najbardziej podobają się chłopakom.

Wiele dziewczyn zastanawia się nad tym, czy ich imię spodoba się chłopakowi. Poniżej przedstawiamy listę najładniejszych imion, które wskazali chłopcy. Oprócz tego dodałyśmy też krótkie opisy znaczenia tych imion. Pamiętaj, że wiele osób nie zwraca uwagi na imię swojej potencjalnej miłości, tylko na charakter czy uśmiech 🙂

Imiona dziewczyn, które podobają się chłopakom #1

#1. Aleksandra – jest to dziewczyna pełna wdzięku, ale lubiąca się pakować w kłopoty, z których ciężko jest jej później wybrnąć. Lubi być dominująca, a swoje zdolności przewodnicze szkoli już od najmłodszych lat. Jej partner nie będzie miał łatwo w związku, ale na pewno nie będzie się z nią nudził. Trzeba uważać również na zachwianą moralność u dziewczyn noszących imię Aleksandra.

#2. Amelia – jest to dziewczyna rozważna, odpowiedzialna oraz romantyczna. Umie realizować swoje marzenia, nawet te najskrytsze. Podejmuje szybkie oraz trafne decyzje. Nie lubi nudy i marzy o wielkiej miłości, chociaż ciężko jest się jej ustatkować.

#3. Wiktoria – jest zazwyczaj flegmatyczką i sprawia wrażenie nieco zagubionej. Ma męski sposób myślenia, nie ulega marzeniom i najczęściej kieruje się rozsądkiem. Jest bardzo pracowita i kiedy sobie coś postanowi, wytrwale dąży do tego. Zachowuje dystans społeczny wśród znajomych, przez co sprawia wrażenie oschłej, ale są to tylko pozory. Ceni sobie spokój i prywatność. W związku jest osobą, która ma wyostrzone zmysły i miewa odważne fantazje.

#4. Oliwia – jest spokojna i opanowana. Zazwyczaj osiąga zamierzony przez siebie cel. Z każdej porażki wyciąga lekcję. Jest osobą towarzyską, która łatwo nawiązuje nowe znajomości. Jest sympatyczna, wyrozumiała i nie lubi wchodzić w konflikty z innymi ludźmi. Ceni sobie rodzinę i jej tradycje. Dla przyszłego partnera będzie aniołem.

#5. Alicja – jest to zaradna i ambitna dziewczyna, dla której praca nie jest najważniejsza. Zazwyczaj jest uzdolniona artystycznie. Kocha rodzinę i pielęgnuje więzy z bliskimi. Jest lubiana przez znajomych i ma ogromne poczucie humoru, ale nie wszystkich traktuje na równi. Jej partner będzie musiał być zdecydowanym mężczyzną, aby uniknąć konfliktów.

#6. Nadia – to ambitna oraz inteligentna dziewczyna. Bywa postrzegana jako osoba zarozumiała, ponieważ cieszą ją własne sukcesy i się tego nie wstydzi. Będąc w towarzystwie lubi zwracać na siebie uwagę, przez co czasami bywa zbyt głośna. Często zraża do siebie ludzi, ponieważ jest bardzo szczera, ale jej zaletą jest duże poczucie humoru. W związku to ona jest tą, która dominuje i ?nosi spodnie”.

#7. Julia – jest uwodzicielką pełną wdzięku. Może być nieśmiała, ale też chowa swoje emocje, przez co często jest odbierana jako nieczuła wobec innych. Dba o swoich przyjaciół, nie zważając na ich płeć. Marzy o księciu z bajki, a wśród kandydatów przeprowadza wnikliwą selekcję.

#8. Agata – jest choleryczką, która posiada ogromne serce. To osoba kreatywna, uzdolniona artystycznie. Nienawidzi monotonii, lubi szybkie osiąganie zamierzonego celu. Ma głowę pełną wariackich pomysłów oraz posiada dobre poczucie humoru. Ma bogate życie towarzyskie, które podporządkowuje swoim zachciankom. W związku poszukuje ciepła, ale jest też bardzo zaborcza.

#9. Natasza – jest zmienna i miewa różne humorki. Nie lubi nudnych obowiązków, ani monotonii. Chce podbić świat, a jej energia wprost ją rozsadza. Jest osobą dość zagadkową, która zawsze wywiązuje się ze swoich zadań. Zdaje sobie sprawę ze swoich atutów i umie je wykorzystać. W związku jest wierna i szczera.

#10. Agnieszka – to ruchliwa dziewczyna, której trudno jest usiedzieć w jednym miejscu. Bardzo angażuje się w to, co robi, a każdą porażkę bardzo przeżywa. Kiedy się zdenerwuje, ciężko ją uspokoić. Podejmuje pracę tylko tam, gdzie ma zapewniony kontakt z ludźmi, a mimo to trudno jej nawiązywać nowe znajomości. Od partnera wymaga cierpliwości oraz wyrozumiałości, ale w zamian oferuje szczerą miłość.

Kolejność imion, jest przypadkowa. Jeśli znalazłaś tutaj swoje imię to pochwal się w komentarzu! Czy naprawdę chłopcy przywiązują dużą wagę do imion swoich przyszłych lub teraźniejszych wybranek? Daj znać, co o tym myślisz!

Czytaj także: Pierwszy pocałunek ? wszystko co powinnaś o nim wiedzieć!

8 zasad udanego związku
Źródło: https://pl.pinterest.com/pin/485896247297151236/

Źródło: https://www.ksiegaimion.com/

8 KOMENTARZE

  1. Joanna? Uwielbiam to imię u dziewczyn. Niby pospolite, a w dziwny sposób mnie kręci. Chciałbym mieć dziewczynę Joasie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj