Internetowa miłość
Źródło: Pinterest

Zakochałaś się w chłopaku poznanym przez Internet? Sprawdź, czy ta miłość ma szanse przetrwać!

Szukanie znajomych w sieci nikogo już nie dziwi. Ponadto wiele związków również zostało zapoczątkowanych przez Internet. Czy jednak można zakochać się w kimś, kogo znamy tylko z portali randkowych? I czy związek on-line masz szansę przetrwać? O tym przeczytasz w dzisiejszym wpisie.

Internetowa miłość – czy ma szanse przetrwać?

Czy można się zauroczyć w kimś poznanym przez Internet?

Oczywiście, że tak! Kobietę można uwieść słowami, dlatego, jeśli on prawi Ci komplementy i potrafi z Tobą pisać na każdy temat, to nie ma w tym nic dziwnego, że straciłaś dla niego głowę. Tym bardziej, jeśli na dodatek masz jego zdjęcie, a on jest w Twoim typie.

Poznając kogoś przez Internet, musisz być zawsze ostrożna. Nawet jeśli rozmawialiście przez kamerkę, nie możesz mieć 100% pewności, że on jest właśnie tym, za kogo się podaje. Chłopak może przecież udawać kogoś, kim nie jest, a Ty nie będziesz w stanie tego stwierdzić, dopóki nie spotkacie się na żywo.

Czy można się zakochać przez Internet?

Miłość to coś znacznie większego niż szybsze bicie serca, motyle w brzuchu i uśmiechanie się do monitora na widok wiadomości. Miłość to poczucie bezpieczeństwa, zaufanie, wspieranie w ciężkich chwilach i tak dalej. Czy można mieć to wszystko z osobą, którą widziało się tylko na zdjęciach lub przez kamerkę? Raczej tylko w teorii. Tak naprawdę możemy poznać drugiego człowieka, przebywając z nim na co dzień, a w sieci, każdy chce się zaprezentować od jak najlepszej strony.

Co zrobić, jeśli zauroczysz się w kimś poznanym w sieci?

Przede wszystkim postaraj się za wszelką cenę z nim spotkać. Czasem przeszkodą mogą być dzielące Was kilometry i fakt, że jedno z Was (lub oboje) nie jest pełnoletnie. Jeśli nie dostajecie kieszonkowego, sprawdźcie nasze Sposoby na zarobienie pieniędzy dla nastolatków.

A może uda Wam się namówić rodziców, żeby pojechać na wakacje w to samo miejsce? Jedno jest pewne – związek oraz miłość przez Internet nie ma szans przetrwać, jeśli w końcu się nie spotkacie, dlatego im szybciej uda Wam się to zrobić, tym lepiej.

Polecamy: Przepis na udany związek – kilka prostych zasad

Internetowa miłość - czy ma szanse przetrwać?
Źródło: Pinterest

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj