Zakochałaś się w chłopaku poznanym przez Internet? Sprawdź, czy ta miłość ma szanse przetrwać!

Internetowa miłość - czy ma szanse przetrwać?Czy można się zauroczyć w kimś poznanym przez Internet? Oczywiście, że tak! Kobietę można uwieść słowami, dlatego, jeśli on prawi Ci komplementy i potrafi z Tobą pisać na każdy temat, to nie ma w tym nic dziwnego, że straciłaś dla niego głowę. Tym bardziej, jeśli na dodatek masz jego zdjęcie, a on jest w Twoim typie.

Poznając kogoś przez Internet, musisz być zawsze ostrożna. Nawet, jeśli rozmawialiście przez kamerkę, nie możesz mieć 100% pewności, że on jest właśnie tym, za kogo się podaje. Chłopak może przecież udawać kogoś, kim nie jest, a Ty nie będziesz w stanie tego stwierdzić, dopóki nie spotkacie się na żywo.

Czy można się zakochać przez Internet? Miłość to coś znacznie większego niż szybsze bicie serca, motyle w brzuchu i uśmiechanie się do monitora na widok wiadomości. Miłość to poczucie bezpieczeństwa, zaufanie, wspieranie w ciężkich chwilach i tak dalej. Czy można mieć to wszystko z osobą, którą widziało się tylko na zdjęciach lub przez kamerkę? Raczej tylko w teorii. Tak naprawdę możemy poznać drugiego człowieka, przebywając z nim na co dzień, a w sieci, każdy chce się zaprezentować od jak najlepszej strony.

Co zrobić, jeśli zauroczysz się w kimś poznanym w sieci? Przede wszystkim postaraj się za wszelką cenę z nim spotkać. Czasem przeszkodą mogą być dzielące Was kilometry i fakt, że jedno z Was (lub oboje) nie jest pełnoletnie. Jeśli nie dostajecie kieszonkowego, sprawdźcie nasze Sposoby na zarobienie pieniędzy dla nastolatków. A może uda Wam się namówić rodziców, żeby pojechać na wakacje w to samo miejsce? Jedno jest pewne, związek oraz miłość przez Internet nie ma szans przetrwać, jeśli w końcu się nie spotkacie, dlatego im szybciej uda Wam się to zrobić, tym lepiej.

Źródło tekstu: http://www.dlanastolatek.pl || Źródło zdjęć: Google Grafika

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here