Przepis na udany związek
Źródło: Pinterest

W tym wpisie znajdziesz przepis na udany związek. Sprawdź koniecznie!

Zastanawiasz się co musisz robić, aby stworzyć udany związek z chłopakiem? Wystarczy, że będziesz przestrzegać kilku prostych zasad, o których piszemy poniżej, a na pewno się uda!

Przepis na udany związek – kilka prostych zasad

Rozmawiajcie ze sobą

Brzmi banalnie? Może i tak, ale rozmowa jest niezwykle ważna. Nie chodzi oczywiście o rozmawianie o szkole, czy ulubionym serialu (choć i to jest istotne!). Przede wszystkim jednak ważne jest to, aby żadnych problemów nie zamiatać pod dywan (chociaż na niektóre tematy ciężko się rozmawia) i mówić o każdych wątpliwościach, które się pojawią. Dzięki czemu można szybko zareagować, a nie dusić problem w sobie.

Okazujcie sobie uczucia

Im dłużej jest się w związku, tym mniejszą wagę przywiązuje się do czułych gestów, a to duży błąd! Przecież wcale nie potrzebujemy mniej kontaktu fizycznego z ukochaną osobą niż to było na samym początku. Warto więc częściej się przytulać, całować i poświęcać sobie wzajemnie uwagę, tak aby cały czas podgrzewać atmosferę między Wami.

Nie obrażaj się bez powodu

Chłopcy bardzo tego nie lubią. Poza tym po co tracić czas na dąsanie się. Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem będzie rozmowa i wspólne dojście do porozumienia. Przecież kochacie się i oboje chcecie, żeby było między Wami dobrze.

P.S. On i tak się nie domyśli o co jesteś zła, jeśli mu nie powiesz 😉

Wychodźcie na randki

To nie jest zarezerwowane tylko na początek znajomości. Wręcz przeciwnie! 🙂 Dobrze od czasu do czasu ładniej się ubrać i wyjść gdzieś razem, bo to umacnia więź, która Was łączy.

Pobądźcie czasem oddzielnie

Kochacie się – to jasne i chcecie spędzać ze sobą jak najwięcej czasu. Ważne jednak jest również to, abyście raz na jakiś czas od siebie odpoczęli. W końcu odrobina tęsknoty nikomu nie zaszkodzi.

Polecamy: Nietypowe pomysły na randkę! Zabierz go tam, gdzie jeszcze nie był z żadną inną!

Przepis na udany związek - kilka prostych zasad
Źródło: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj