Przy chłopcach tracisz pewność siebie? Zobacz jak możesz czuć się bardziej pewnie w ich towarzystwie!

Jak czuć się pewniej podczas rozmowy z chłopcami?

Wyluzuj!

To pierwsza i najważniejsza zasada. Wiele dziewczyn nawet przy zwykłej rozmowie z chłopcami, traci głowę. Nie daj się strachowi, przełam się i bądź sobą! Wydaje się łatwe, ale w praktyce bywa różnie, prawda? Podczas rozmowy z chłopakiem możesz wyobrazić sobie, że to twój dobry kumpel. Przede wszystkim powinnaś skup się na tym, aby opanować emocje.

Ćwicz rozmowę

Praktyka czyni mistrza. Zwykłe ćwiczenie rozmów podnosi umiejętności społeczne, co oznacza, że gdy trochę poćwiczysz, żadna rozmowa nie będzie ci straszna! Gdzie praktykować? Wszędzie, gdzie się da. Zagadaj do kogoś na przystanku, w szkole, u lekarza itd. Z czasem przełamiesz się i zobaczysz, że rozpoczęcie i utrzymanie swobodnej rozmowy, nie jest takie trudne.

Dobry temat

Znajdź taki temat, na który będziesz mogła wiele powiedzieć. Może to być np. szkoła albo twoja pasja. Chłopcy uwielbiają dziewczyny z ciekawymi zainteresowaniami. Temat, który nie będzie się „kleił”, zniechęci niestety obie strony do dalszej rozmowy. Rozmawiaj o tym, na czym się znasz, co lubisz – wtedy będziesz utrzymywać rozmowę. Jeżeli rozmawiacie o wspólnych tematach (jak np. szkoła), wyrażaj swoje opinie. Jeśli on opowiada o sobie, koniecznie zadawaj mu pytania, powiedz, co Ty o tym myślisz. Spraw, aby rozmowa trwała jak najdłużej, ale pamiętaj – nic na siłę.

Jak czuć się pewniej podczas rozmowy z chłopcami?

Dobrze wyglądaj

Nie musisz wyglądać zjawiskowo za każdym razem, gdy rozmawiasz z chłopcami, ale warto, żebyś zaczęła bardziej dbać o siebie. Ubierz się schludnie, pomaluj delikatnie, uczesz ładnie włosy. Nie dość, że chłopcy zwrócą na Ciebie większą uwagę, to dodatkowo sama będziesz się lepiej czuć. W końcu która z nas nie czuje się pewniej w fajnych ubraniach i ładnym makijażu? 🙂

Uśmiechaj się

Pewne siebie osoby są zazwyczaj uśmiechnięte od ucha do ucha. Przed rozmową z chłopakiem nie stresuj się, tylko uśmiechnij i zrelaksuj. Chłopcy zwracają dużą uwagę na uśmiech. Podczas rozmowy z nim, śmiej się i żartuj – Ty poczujesz się dzięki temu pewna siebie oraz szczęśliwa, a jego zarazisz uśmiechem. To sprawi, że będzie chciał z Tobą rozmawiać!

Uwierz w siebie

Pod żadnym pozorem nie dołuj się przed rozmową. Zmotywuj się do działania i powiedz sobie kilka miłych słów. Nastaw się pozytywnie i pamiętaj, że jesteś wyjątkową, oczarowującą, cudowną, piękną dziewczyną, która na pewno poradzi sobie z taką rozmową!

Czytaj także: 7 pierwszych wiadomości, które możesz napisać po zdobyciu jego numeru!

Źródło zdjęć: http://favim.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj