Przy chłopcach tracisz pewność siebie? Zobacz jak możesz czuć się bardziej pewnie w ich towarzystwie!

Wyluzuj! To pierwsza i najważniejsza zasada. Wiele dziewczyn nawet przy zwykłej rozmowie z chłopcami, traci głowę. Nie daj się strachowi, przełam się i bądź sobą! Wydaje się łatwe, ale w praktyce bywa różnie, prawda? Podczas rozmowy z chłopakiem możesz wyobrazić sobie, że to twój dobry kumpel. Przede wszystkim powinnaś skup się na tym, aby opanować emocje.

Ćwicz rozmowę. Praktyka czyni mistrza. Zwykłe ćwiczenie rozmów podnosi umiejętności społeczne, co oznacza, że gdy trochę poćwiczysz, żadna rozmowa nie będzie ci straszna! Gdzie praktykować? Wszędzie, gdzie się da. Zagadaj do kogoś na przystanku, w szkole, u lekarza itd. Z czasem przełamiesz się i zobaczysz, że rozpoczęcie i utrzymanie swobodnej rozmowy, nie jest takie trudne.

Dobry temat. Znajdź taki temat, na który będziesz mogła wiele powiedzieć. Może to być np. szkoła albo twoja pasja. Chłopcy uwielbiają dziewczyny z ciekawymi zainteresowaniami. Temat, który nie będzie się “kleił”, zniechęci niestety obie strony do dalszej rozmowy. Rozmawiaj o tym, na czym się znasz, co lubisz – wtedy będziesz utrzymywać rozmowę. Jeżeli rozmawiacie o wspólnych tematach (jak np. szkoła), wyrażaj swoje opinie. Jeśli on opowiada o sobie, koniecznie zadawaj mu pytania, powiedz, co Ty o tym myślisz. Spraw, aby rozmowa trwała jak najdłużej, ale pamiętaj – nic na siłę.

Ciąg dalszy na kolejnej stronie:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here