Źródło: Pinterest

Od dłuższego czasu podoba Ci się pewien chłopak, ale nie wiesz, jak rozpocząć z nim rozmowę? Sprawdź nasze wskazówki!

Jak do NIEGO zagadać?

Znacie się ze szkoły:

? Poproś go o pomoc. Spytaj go czy nie wytłumaczyłyby Ci zadania z matmy albo czy mógłby Ci pożyczyć notatki. Nie jest orłem z przedmiotów ścisłych? To zaproponuj mu korepetycje przed testem 🙂 Jeśli jest starszy zapytaj czy nie ma jakiś notatek z poprzednich lat albo, na które przedmioty warto się na bieżąco uczyć.

? Wpadnij na niego ,,przypadkiem”. Wybierz moment, gdy będzie bez kolegów i wpadnij na niego przechodząc korytarzem lub na schodach. Możesz również upuścić z rąk zeszyty, tak by miał okazję pomóc Ci je pozbierać. Przeproś, że taka z Ciebie niezdara i zapytaj go czy żyje, a w ramach zadośćuczynienia zaproś na kawę 🙂

? Zorganizuj w domu klasowego grilla lub domówkę. Jeśli masz duży dom lub działkę (albo Twoja najbliższa przyjaciółka ma:) zorganizuj w weekend spotkanie, na które zaprosisz znajomych z klasy. Poza murami szkoły, łatwiej będzie Ci zacząć z nim rozmowę.

Znacie się z innego miejsca:

? Spytaj go o pasje. Jeśli znacie się z zajęć pozaszkolnych to masz świetny pretekst to rozpoczęcia rozmowy. Spytaj go czy od dawna się tym interesuje, bo ma naprawdę wielki talent. To powinno go zachęcić do rozmowy i to baaaardzo długiej, bo większość ludzi lubi o sobie opowiadać.

? Skomplementuj go. Każdy przecież lubi być doceniony. Tylko nie bądź zbyt nachalna. Komentarz dotyczący butów czy T-shirtu będzie jak najbardziej w porządku 🙂

? Spytaj o go bliznę lub tatuaż. Jeśli ma na ciele jakąś ,,dziarę” lub znamię to jest to idealny pretekst do do rozpoczęcia rozmowy 🙂

Widzisz go po raz pierwszy:

? W sklepie z ubraniami. Spytaj go czy mógłby Ci pomóc i podpowiedzieć, co powinnaś kupić bratu na urodziny (nawet jeśli nie masz brata 🙂 Jeśli nie lubisz naginać prawdy, to zapytaj o kuzyna, albo chrześniaka Twojej mamy, mniejsza o to!). Faceci lubią gdy się ich prosi o pomoc.

? Na imprezie. Wyczaiłaś niezłe ciacho na domówce? Spytaj skąd się zna z organizatorem imprezy.

? W księgarni lub bibliotece. Czyta książkę? Spytaj czy ją poleca. Możesz też zapytać czy pokazałby Ci gdzie znajduje się dział z książkami Science Fiction. Być może interesuje się akurat tą tematyką i będziecie mogli porozmawiać na ten temat 🙂

? W tramwaju. Tutaj musisz wykazać się odwagą. Masz na to tylko kilka minut, a potem albo Ty, albo on wysiądziecie i prawdopodobnie nigdy się już nie zobaczycie. Możesz spróbować złapać jego wzrok i uśmiechnąć się do niego lub po prostu.. podejść! Tak! Podejść i spytać czy nie miałby ochotę iść z Tobą na kawę. Nie musisz mówić, że Ci się spodobał, ale możesz. W najgorszym wypadku Ci odmówi, a Ty wysiądziesz na następnym przystanku.

Tego nigdy NIE mów:

#1. Przypominasz mi mojego przyszłego faceta.

#2. Wierzysz w miłość od pierwszego wejrzenia? A może powinnam przejść obok Ciebie jeszcze raz?

#3.
– Zmęczony?
– A czym?
– Cały dzień chodziłeś mi po głowie.

#4. W głowie mi się nie mieści, jak można być tak przystojnym?

Zagadując do chłopaka przede wszystkim bądź sobą. Rzucając jakieś pseudo zabawne teksty możesz się tylko ośmieszyć, a tego przecież nie chcesz!

Czytaj także: Czy masz u niego szanse?

Źródło: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj