Jak skutecznie podrywać chłopaków? Poznaj tajniki flirtu, dzięki którym nikt Ci się nie oprze!

Flirtowanie nie jest wcale takie trudne, jak mogłoby się wydawać. Trzeba jedynie znać kilka sprawdzonych tajników, które zagwarantują, że chłopak będzie jadł Ci z ręki. Poniżej znajdziesz kilka takich trików.

Jak flirtować z chłopakiem? Poznaj super triki!

Bądź odważna. Jeśli będziesz bała się wykonać pierwszy krok i zacząć rozmowę, nic z tego nie będzie. Nie musisz od razu wyznawać chłopakowi miłości, najważniejsze to się przemóc i do niego podejść. Jesteś nieśmiała? Poćwicz na obcych ludziach! Podejdź do kogoś i zapytaj o godzinę. Najlepiej jeśli będziesz miała na ręce zegarek. Jeśli ktoś zagada Cię o to ? możesz wyjaśnić, że pracujesz nad pewnością siebie lub odpowiedzieć, że jest zepsuty. Najważniejsze, żebyś się odważyła i pokonała strach, który siedzi wyłącznie w Twojej głowie.

Ćwicz. Zapytanie o godzinę emerytki lub dziewczyny w Twoim wieku, to żaden problem? W takim razie spróbuj z jakimś przystojniakiem spotkanym na przystanku. Zapytaj jak dojechać w jakieś miejsce i spróbuj jak najdłużej podtrzymać tę rozmowę. A może jedzie w tym samym kierunku?

Nie obawiaj się, przecież prawdopodobnie już nigdy się nie zobaczycie. Pamiętaj, że trening czyni mistrza, więc im więcej przeżyjesz takich sytuacji tym lepiej.

Zawsze dobrze wyglądaj. Delikatny makijaż i strój, w którym wyglądasz świetnie, dodadzą Ci pewności siebie. Chłopacy lubią zadbane dziewczyny.

Komplementuj chłopaka. Oni też lubią być podziwiani, dlatego śmiało możesz od czasu do czasu, powiedzieć mu coś miłego.

Czytaj także: Komplementy, które działają na chłopców

Uśmiechaj się. Nie tylko będziesz piękniej wyglądać, ale też zachęcisz chłopaka do rozmowy z Tobą. Uśmiechając się dasz mu do zrozumienia, że dobrze się czujesz w jego towarzystwie, więc on automatycznie będzie miał większą ochotę, żeby z Tobą rozmawiać.

Patrz mu w oczy. Podczas rozmowy spójrz mu głęboko w oczy i nie odwracaj wzroku przez 3-4 sekundy. Jeśli to spojrzenie połączysz z uśmiechem, atmosfera między Wami może stać się naprawdę gorąca!

Przybliż się do niego! Jeśli zmniejszysz dystans między Wami, emocje mogą sięgnąć zenitu. Bądź jednak ostrożna i nie przybliżaj się od razu, tylko rób to stopniowo. Musisz wyczuć, czy on ma na to ochotę, ponieważ nie każdy lubi, gdy przekracza się jego sferę komfortu.

Dotykaj go ,,przypadkiem”. Podczas rozmowy dotknij jego ramienia, a jeśli siedzicie naprzeciwko siebie, postaraj się, aby Wasze kolana się stykały. Chłopcy bardzo reagują na dotyk, dlatego jeśli nie będziesz nachalna, a zrobisz to dyskretnie, na pewno mu się to spodoba.

Czytaj także: Czego ON pragnie?

Jak flirtować z chłopakiem?

Źródło zdjęć: http://favim.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj