Jeśli wydaje Ci się, że tylko dziewczyny lubią słyszeć komplementy, to jesteś w błędzie! Sprawdź, co działa na chłopców.

Choć to dziewczyny najczęściej są obsypywane komplementami, to chłopcy również lubią ich słuchać. Powiedz czasem swojemu ukochanemu coś miłego, a z pewnością będzie zadowolony i chętniej odwdzięczy Ci się tym samym.

Komplementy, które działają na chłopców

,,Ale Ty jesteś silny!”. Chłopcy uwielbiają być podziwiani, dlatego jeśli jego siła robi na Tobie wrażenie, on będzie wniebowzięty.

,,Fajnie wyglądasz”. Taki tekst, rzucony mimochodem, skutecznie poprawi mu humor. Szczególnie jeśli on pracuje nad swoją sylwetką, zachwyty są jak najbardziej wskazane. Pamiętaj, że lepiej skupić się na jednym szczególe, niż na całości, ponieważ takie komplementy (np. ,,masz świetną klatę” albo ,,widzę, że ćwiczysz na siłowni, Twój biceps jest ogromny!”) sprawią mu więcej radości.

,,Jesteś najlepszy”. Szczególnie dotyczy to sytuacji, w których on wykazał się jakąś umiejętnością, wtedy taki komplement zmotywuje go do dalszego działania. Podobnie jest z komplementem ,,świetnie Ci to wychodzi”.

,,Przy Tobie czuję się bezpiecznie”. Nie ma chyba nic lepszego, co możesz powiedzieć swojemu chłopakowi. Dopieścisz wtedy jego męskie ego. Dla niego to bardzo ważne, żebyś miała poczucie, że przy nim Ci nic nie grozi, w końcu jest Twoim rycerzem i ma za zadanie Cię chronić 🙂

,,Co ja bym bez Ciebie zrobiła”. Wypowiadając to zdanie, dajesz chłopakowi do zrozumienia, że jest on dla Ciebie niezbędny i po prostu bez niego sobie nie poradzisz.

,,Jesteś nie tylko moim chłopakiem, ale też najlepszym przyjacielem”. To, że możecie o wszystkim pogadać, a partner zapewnia Ci psychiczne wsparcie, jest bardzo ważne, dlatego, jeśli dasz mu do zrozumienia, że świetnie sobie radzi, na pewno będzie pękał z dumy.

,,Uwielbiam spędzać z Tobą czas”. Po takich słowach, Twój chłopak poczuje się jak Superman. W końcu każdy chyba marzy o tym, aby inni dobrze się czuli w jego towarzystwie.

Komplementy muszą być wypowiadane tonem pełnym podziwu i zachwytu, inaczej nie spełnią swojej roli. Zbyt częste chwalenie chłopaka może również przynieść odwrotny skutek. Pamiętaj też, że niektóry słysząc komplementy czują się skrępowani (nie wszyscy są do nich przyzwyczajeni), dlatego zacznij delikatnie, aby wybadać jak Twój ukochany reaguje na takie pochlebstwa.

Czytaj także: Sekrety szczęśliwego związku

Komplementy, które działają na chłopców

 Źródło zdjęć: http://favim.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj