Zastanawiasz się, co zrobić, żeby mieć powodzenie u płci przeciwnej? W tym wpisie podpowiemy Ci, jak to zrobić!

Pewnie nie raz widziałaś dziewczyny, wokół których kręci się mnóstwo chłopców. Zastanawiałaś się, jak one to robią, że mają takie powodzenie i zazdrościłaś im. W dzisiejszym wpisie znajdziesz kilka podpowiedzi, co zrobić, żeby mieć powodzenie u płci przeciwnej!

Jak mieć powodzenie u chłopców?

#1. Nie narzucaj się

Pewne siebie dziewczyny znają swoją wartość i widzą, że nie należy biegać za chłopcami. Oni z kolei, gdy widzą, że dziewczyna im się nie narzuca, zaczynają ją zdobywać i walczyć o jej względy.

#2. Trzymaj ich na dystans

Nie rzucaj się w ramiona pierwszego chłopaka, który zwróci na Ciebie uwagę. Daj sobie czas i nie podejmuj od razu decyzji. Przecież to nie wyścigi, a Ty nie jesteś desperatką 🙂

#3. Flirtuj

Nie traktuj znajomości z chłopakami tak do końca poważnie i postaraj się ich troszkę prowokować (słowami, a nie wyglądem!). Traktuj flirt jak zabawę, a oni tym chętniej będą z Tobą rozmawiać. Ważne, żebyś umiała zachować umiar i nie była zbyt bezpośrednia, bo mało kto lubi coś takiego.

#4. Dużo się śmiej

Szczególnie reaguj śmiechem na żarty chłopców. Oni to bardzo lubią, a dziewczyny, które śmieją się, gdy oni żartują, mają u nich o wiele większe szanse.

#5. Całuj ich po powitanie

Cmok z policzek to dość popularna metoda na powitanie. Mężczyźni reagują na dotyk, dlatego warto czasami przejąć inicjatywę i zacząć się tak witać (oni niekoniecznie sami na to wpadną). Robią tak zwiększasz swoje szanse na to, że on będzie chciał przebywać jeszcze bliżej Ciebie (szczególnie, jeśli spodoba mu się zapach Twoich perfum).

#6. Staraj się ich dotknąć

Możesz zacząć od klepnięcia w ramię lub strzepania pyłku z jego pleców. Jeśli któryś z chłopców bardzo Ci się podoba, siadając obok niego, staraj się, aby Wasze nogi (lub kolana) się stykały i obserwuj jego reakcję. Jeśli szybko się odsunie, możesz udawać, że zrobiłaś to przypadkiem, a jeśli nie… będziesz wiedziała, że jemu również się to podoba 🙂

Czytaj także: Co robić, żeby chłopak Cię polubił?

Jak mieć powodzenie u chłopców?

Źródło zdjęć: http://favim.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj