Jak mu zawrócić w głowie?
Źródło: Pinterest

Jak zawrócić w głowie chłopakowi, tak aby oszalał na Twoim punkcie? Sprawdź nasze skuteczne triki!

Jak mu zawrócić w głowie?

#1. Jeśli wymieniacie ze sobą wiadomości, wysyłaj mu uśmiechnięte buźki i całusy. Chłopcy lubią dziewczyny uśmiechnięte i pozytywnie nastawione do życia. Wysyłając mu całusy, dasz znać, że nie jest dla Ciebie obojętny.

#2. Patrząc mu prosto w oczy, uśmiechnij się. Patrz na niego odrobinę dłużej, niż gdybyś zrobiła to normalnie i uśmiechnij się tajemniczo. To działa.

#3. Bywaj w tych samych miejscach, co on. Oczywiście nie chodzi o to, żeby zachowywać się jak psychofanka. Jeśli jednak będziecie się często spotykać ?przypadkiem?, on pomyśli, że pasujecie do siebie.

#4. Zaproś go na randkę za pośrednictwem stacji radiowej. Na pewno znasz ten program – ktoś dostaje telefon, krótki opis osoby, która chce go zaprosić na randkę, a on musi podjąć decyzję – idzie na kolację lub bierze kasę. Dlaczego sama miałabyś tego nie spróbować? On na pewno będzie zaskoczony!

#5. Napisz mu miłosny liścik i podrzuć do plecaka. Jeśli chcesz mu wyznać miłość, ale boisz się to zrobić w czasie rozmowy, napisz mu liścik z wyznaniem i podrzuć do plecaka!

#6. Komplementuj go. To nieprawda, że tylko dziewczyny lubią komplementy. Chłopcy też cieszą się na każde miłe słówko, które usłyszą na swój temat.

Czytaj także: Związek ze starszym chłopakiem ? za i przeciw

Jak mu zawrócić w głowie?
Źródło: Weheartit

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj