Źródło: Pinterest

Nie jesteś zadowolona z wyglądu swoich ust? Dzięki naszym radom staną się one większe, pełniejsze i bardziej całuśne!

Jak powiększyć usta domowymi sposobami?

#1. Peelingi i masaże

Raz w tygodniu wykonuj peeling ust (np. cukrowy), a częściej stosuj masaże. Do ich wykonania najlepsza będzie miękka szczoteczka do zębów (dla efektu nawilżenia nałóż na nią odrobinę wazeliny), którą wykonuj okrężne ruchy. Dzięki temu, poprawisz ukrwienie ust, przez co otrzymają one wyrazisty kolor i staną się pełniejsze oraz będą zawsze gładkie i piękne.

#2. Masaż kostką lodu

Niemalże natychmiast po masowaniu ust lodem, uzyskasz efekt ,,ust Królewny Śnieżki”, więc warto. Kostkę lodu chwyć przez ręcznik, aby było Ci wygodniej wykonywać masaż.

#3. Przyprawy

Najszybszym domowym sposobem powiększania ust, jest nałożenie na nie odrobiny podrażniającej przyprawy, np. chili, cynamonu, pieprzu, imbiru itp. Po chwili poczujesz pieczenie i przez to, że na wargach tworzy się lekka opuchlizna, zauważysz powiększenie i żywszy kolor ust. Jeśli zdecydujesz się na tę metodę, to naprawdę zachowaj ostrożność i nie poparz sobie warg.

#4. Ćwiczenia

Dla pełniejszych i bardziej kształtnych ust wykonuj specjalne ćwiczenia. Mogą nimi być, np. wymawianie samogłosek a, o, u, e, i, y – bardzo dokładnie i wyraźnie albo robienie tzw. „dzióbka”, czy też nadymanie policzków i powolne wypuszczanie z nich powietrza przez usta. Jeśli liczysz na efekty, pamiętaj o systematyczności. Te ćwiczenia pomagają również w walce z drugim podbródkiem!

#5. Makijaż

W obecnych czasach makijaż może praktycznie wszystko. Również dzięki niemu, bardzo skutecznie powiększysz usta. Tu znajdziesz wszystko wyjaśnione krok po kroku: Jak optycznie powiększyć usta

A jeśli marzysz o ustach niczym Kylie Jenner, to tu znajdziesz wskazówki, jak taki efekt uzyskać: Usta Kylie Jenner krok po kroku – Tutorial

Pamiętaj! Jeśli Twoje usta są spękane, mają krwawiące ranki i bolą, to nie używaj żadnej z powyższych porad, gdyż w tym wypadku tylko pogorszą ich stan. W tej sytuacji przede wszystkim nawilżaj wargi i poczekaj, aż wyleczysz uszkodzony naskórek.

Czytaj także: 11 sposobów na uratowanie kosmetyków do makijażu

Jak powiększyć usta domowymi sposobami?
Źródło: Wallpaperswide.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj