Masz wrażenie, że uczucia w Twoim związku nieco przygasły? Sprawdź, jak na nowo je ożywić!

Piękna, romantyczna miłość pełna gorącego uczucia, zdarza się najczęściej na filmie. Oczywiście są związki, gdzie dokładnie tak to wygląda, ale u zdecydowanej większości uczucia po jakimś czasie stygną. Żyjemy w biegu, mamy masę problemów i czasem brak nam czasu na zabieganie o chłopaka. Czy to oznacza koniec miłości i związku? Niekoniecznie. W tym wpisie podpowiemy Ci, jak na nowo pokochać swojego chłopaka.

Jak na nowo pokochać chłopaka?

Spójrz na Wasz związek z boku

Pora na rachunek sumienia. Poświęć trochę czasu i przypatrz się Waszej relacji oraz temu jak Ty i on się zachowujecie. Z pewnością dostrzeżesz dobre, ale również złe rzeczy. Kiedy już będziesz wiedziała co jest nie tak i co należy poprawić, łatwiej będzie Ci z tym walczyć.

Pomyśl o tym co Cię wkurza

Czy z rzeczami, które Cię denerwują można coś zrobić? Zastanów się, co możesz zrobić, aby było lepiej. Zmiany zacznij od siebie, ale nie wahaj się spróbować zmienić też złe nawyki u swojego ukochanego. Trzeba to oczywiście zrobić w sposób delikatny i na spokojnie. Metoda małych kroczków sprawdzi się tutaj doskonale.

Przypomnij sobie, jak było kiedyś

Sięgnij pamięcią do Waszych początków. Jaki miałaś wtedy stosunek do chłopaka? Jak spędzaliście razem czas? I wreszcie, jak się wtedy zachowywałaś? Pewnie wyglądało to nieco inaczej niż teraz. Prawdopodobnie znalazłabyś kilka rzeczy, które warto byłoby na nowo wprowadzić do Waszej relacji.

Zacznij się starać

Mamy równouprawnienie, więc nie licz na to, że on odwali całą robotę za Ciebie. Wyjdź z inicjatywą, zacznij się o niego starać, a z pewnością odwdzięczy Ci się tym samym. Zaproponuj spotkanie, zrób mu niespodziankę czy pocałuj go niespodziewanie! Ważne, żebyś wprowadziła do Waszej relacji nieco spontaniczności.

Dotyk jest ważny

Z pewnością często idziecie razem trzymając się za ręce lub siedzicie obok siebie przytuleni. Potrzeba jednak czegoś więcej. Odkryj jego ciało i poznaj wrażliwe miejsca. Pocałuj go w szyję, zrób mu masaż albo delikatnie przygryź płatek ucha. Zrób coś nowego i po prostu go zaskocz!

Zastanów się, czy to na pewno to

Być może fakt, że zdałaś sobie sprawę z tego, że go nie kochasz, o czymś świadczy. Czasami nie warto walczyć na siłę (choć oczywiście warto upewnić się na 100%, że nie ma już szans). Trzeba po prostu pogodzić się z tym, że uczucie się wypaliło i że jednak nie byliście dwoma połówkami jabłka. Pamiętaj, że to nie koniec świata i rozstanie to nie jest koniec świata.

Czytaj także: Po czym poznać, że już go nie kochasz?

Jak na nowo pokochać chłopaka?

Źródło zdjęć: http://favim.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj