Źródło: Pinterest

Chciałbyś poderwać koleżankę z klasy, ale nie wiesz jak się za to zabrać? W tym wpisie znajdziesz podpowiedź.

Poderwanie koleżanki ze szkolnej ławki nie zawsze jest takie proste, jak mogłoby się wydawać. Boimy się nie tylko samego podrywu, ale również ewentualnej porażki. W końcu w przypadku niepowodzenia, narażamy się na codzienny kontakt z dziewczyną, która nas odrzuciła. Poniżej znajdziesz kilka porad jak poderwać koleżankę z klasy i przy okazji się nie zbłaźnić.

Jak poderwać koleżankę z klasy?

Poproś ją o pomoc. Nie rozumiesz jakiegoś tematu, z którego ona jest dobra? To świetnie się składa! Zapytaj czy zgodziłaby się wytłumaczyć Ci zagadnienie, z którym masz problem. To będzie świetna okazja, żeby się bliżej poznać.

Zapisz się na te same zajęcia pozalekcyjne. Jeśli ona chodzi na jakieś szkolne zajęcia pozalekcyjne, koniecznie się na nie zapisz. Tam będziecie mogli swobodniej porozmawiać, niż na przerwie między lekcjami.

Zorganizuj spotkanie po szkole. Może to być wyjście do kina, na pizzę, grill, ognisko ? możliwości masz bardzo dużo. Ważne, żeby spotkać się z klasą poza murami szkolnymi. Tam będziesz miał większą szansę zbliżyć się do wypatrzonej dziewczyny.

Zgłoś się do wspólnego projektu. Jeśli tylko masz taką możliwość, zgłoś się do tego samego projektu, co ona. Będziecie mogli ze sobą porozmawiać, a omawianie zadania będzie tylko pretekstem do dalszej rozmowy.

Poproś znajomych o wsparcie. Zaangażuj do pomocy Twoich znajomych – niech Was ze sobą zapoznają. W grupie będzie Ci łatwiej nawiązać z nią kontakt, niż sam na sam.

Spróbuj poza szkołą. Być może wiesz, że ona pojawia się często w jakiś miejscach. Kiedy się tam ?przypadkiem” spotkacie, będziesz miał powód, aby do niej zagadać (z pewnością kojarzy Cię z widzenia).

Czytaj także: Jak się ubrać na randkę? 10 propozycji modnych zestawów dla NIEGO

Źródło: https://favim.com/image/628856/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj