Chciałabyś, żeby Twój chłopak lepiej się ubierał, ale nie chcesz go na siłę zmieniać? Podpowiemy Ci, jak to zrobić w delikatny sposób!

Niektórzy chłopcy nie dbają przesadnie o wygląd. Przesadnie można zamienić też na ,,prawie wcale”. Jeśli on nie jest z higieną na bakier to i tak mamy ogromne szczęście. Czasami jednak problem stanowi ubiór. Jeśli Twój mężczyzna ubiera się niechlujnie, to pewnie marzysz o tym, aby zmienił swój styl. Czy można spróbować go zmienić, tak aby go przy tym nie zranić? Oczywiście! W tym wpisie podpowiemy Ci, jak to zrobić.

Jak poprawić styl ubierania się chłopaka?

Zacznij od komplementów

Pewnie jesteś teraz zdezorientowana. No bo jak to – Twój chłopak brzydko się ubiera, a Ty masz go chwalić? Tak! Ale oczywiście tylko wtedy, gdy masz powód. Z pewnością Twój ukochany nie wygląda źle przez cały czas. Na pewno ma chociaż jedną parę fajnych spodni albo ładną koszulę. Gdy tylko je na siebie założy, koniecznie go skomplementuj. To oczywiście musi być naturalne i wiarygodne, ale postaraj się, aby dzięki Twoim słowom on poczuł się doceniony i szczęśliwy.

Wyciągnij go na zakupy

To najlepszy sposób, na dyskretną wymianę jego garderoby. Jeśli on nie jest zagorzałym przeciwnikiem chodzenia po sklepach to do dzieła! Pomóż mu wybrać fajne ciuchy i komplementuj go, gdy je na siebie założy. On z pewnością chciałby się Tobie podobać, dlatego koniecznie powiedz mu, gdy w czymś wygląda dobrze.

Kup mu jakiś ciuch

Jeśli nie masz zbyt dużo pieniędzy, to wykorzystaj do tego jakąś okazję (np. urodziny lub święta). To dobre rozwiązanie również wtedy, gdy Twój ukochany nie jest fanem zakupów i ciężko go namówić na chodzenie po sklepach. Z drugiej strony istnieje również ryzyko, że prezent od Ciebie nie przypadnie mu do gustu i będzie ją nosić tylko po to, aby nie sprawić Ci przykrości.

Rozmawiaj z nim

Jeśli delikatne sugestie i komplementy nie działają, a on wciąż uparcie nosi swoje ulubione, porozciągane bluzy i dresy, to chyba nie pozostaje Ci nic innego, jak szczera rozmowa z chłopakiem. Unikaj krytyki i staraj się znaleźć jak najwięcej korzyści wynikających z faktu dbania o swój wygląd. Oczywiście najważniejsze jest, aby Twój chłopak nie pomyślał, że go nie akceptujesz i aby wiedział, że kochasz go niezależnie od tego, co na siebie włoży.

Pamiętaj, że jeśli chcesz zmienić styl ubierania się swojego chłopaka, to przede wszystkim musisz to zrobić w sposób delikatny, aby go nie urazić.

Jak poprawić styl ubierania się chłopaka?

Źródło zdjęć: http://tumblr.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj