Źródło: Pinterest

Jak porozumiewać się z chłopakiem, aby unikać niepotrzebnych kłótni? Odpowiedź znajdziesz w tym wpisie!

Jeżeli zdarza Ci się mieć problem, żeby znaleźć wspólny język ze swoim ukochanym, to w tym wpisie podpowiemy Ci, jak porozumiewać się ze swoją drugą połówką, aby uniknąć kłótni.

Jak porozumiewać się z chłopakiem?

Wiele dziewczyn narzeka, że często nie potrafią się dogadać ze swoimi ukochanymi. To trochę tak, jakby mówili różnymi językami. Masz podobnie? Spokojnie, to całkowicie normalne. Poniżej znajdziesz podpowiedź, jak sobie z tymi poradzić.

#1. Nie mów do niego, kiedy coś robi

Większość chłopców nie potrafi skupić się na robieniu kilku rzeczy jednocześnie. Jeżeli on jest czymś zajęty, a Ty zaczynasz do niego mówić, to najprawdopodobniej on nie będzie miał pojęcia, o czym do niego mówisz. To częsty powód konfliktów, dlatego warto zdawać sobie z tego sprawę.

#2. Staraj się go nie przytłaczać

Najczęściej dziewczyny mówią znacznie więcej niż chłopcy. To może spowodować, że chłopak będzie się czuć przytłoczony. Jego reakcja na Twój słowotok będzie inna niż oczekujesz (prawdopodobnie po prostu się wyłączy), a to może wywołać konflikt.

Ebook: Wielka księga mistrzyni podrywu
Ebook: Wielka księga mistrzyni podrywu

#3. Zaakceptuj fakt, że on jest inny niż Ty

My, dziewczyny, często opowiadamy o swoich przeżyciach oraz emocjach. Potrafimy z najdrobniejszymi szczegółami zrelacjonować cały nasz dzień, uwzględniając nawet fakt, że koleżanka spojrzała na nas krzywo. Kiedy zaczniemy żalić się naszemu ukochanemu, on z pewnością będzie próbował rozwiązać nasz problem, co nie spotka się z naszą aprobatą.

Chłopcy działają zupełnie odwrotnie ? oni o swoich problemach rzadko opowiadają, a my na siłę próbujemy coś z nich wyciągnąć. To kolejna przyczyna sprzeczek między zakochanymi. Jeśli zdasz sobie z tego sprawę, łatwiej będzie Wam się dogadać.

#4. Chwal go jak najczęściej

Nic tak nie działa na płeć męską jak komplementy. Zamiast krytykować lub (co gorsza) porównywać go do kogokolwiek innego, pokaż mu, że go podziwiasz. Zobaczysz jak momentalnie zaczniecie się ze sobą lepiej dogadywać ?

#5. Nie obrażaj się bez powodu

Skoro poruszamy dziś kwestię dogadywania się, to warto wspomnieć również o tzw. ?fochach?, które tego dogadywania się z pewnością nie ułatwiają. Aby żyło Wam się dobrze, powinniście rozmawiać o wszystkich problemach, bo tylko wtedy możecie nad nimi pracować. Czyli, żeby się ze sobą dogadywać, musicie ze sobą rozmawiać ?

Polecamy: Jak NIE powinien wyglądać związek?

Jak ukryć związek przed rodzicami?
Źródło: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj