Źródło: Pinterest

Szukasz miłości w wirtualnym świecie? Zadbaj o dobrą autoprezentację i dowiedz się, jak powinien wyglądać profil na portalu randkowym.

Portale randkowe od lat cieszą się sporym powodzeniem i wiele osób właśnie tam próbuje odnaleźć swoją drugą połówkę. W tym wpisie podpowiemy Ci, jak powinien wyglądać Twój profil na takiej stronie.

#1. Dobry pseudonim pokazuje Twoje pozytywne podejście i poczucie humoru. Jednym słowem wyraź swoje zainteresowania i zaintryguj innych!

#2. Zdjęcie profilowe jest koniecznością. Nikt nawet nie dotrze do opisu, jeśli nie zachęcisz go wyglądem. Może nie jest najważniejszy, ale z twarzy można wiele wyczytać. Pokaż, jak wyglądasz, czym się zajmujesz i co lubisz. Nie chowaj oczu za ciemnymi okularami.

#3. Rozmowa zaczyna się już na etapie tworzenia opisu na portalu. Nie przynudzaj i zainteresuj. Zdaj się na intuicję w kwestii zarówno treści, jak i długości.

#4. Postaw na szczerość w opisie, bo prawda szybko wyjdzie na jaw. Nie warto zaczynać znajomości od serii kłamstw i krętactw.

#5. Żeby wybić się na tle innych, unikaj ogólników. Podaj konkrety, a nie ogólniki,  „lubię filmy i sport” – to nie mówi o Tobie nic szczególnego.

#6. Ustal swoje priorytety i to, czego oczekujesz od partnera. Długa lista wymagań odstraszy kandydatów. Jeśli szukasz wegetarianina lub sparingpartnera, to uprzedź zawczasu.

#7. Jeśli nie potrafisz spojrzeć na siebie obiektywnie, poproś o pomoc kogoś, kto Cię dobrze zna. To, co o sobie myślisz, nie zawsze jest całą prawdą o Tobie.

Czytaj także: 6 błędów popełnianych na początku znajomości z chłopakiem

Źródło zdjęć: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj